Jump to content

Krystian.z

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam 2 sztuki 9l Coca coli ale z Ball lockami od pepsi.
 2. Może coś takiego https://sklep.technica.pl/akcesoria-24/tacka-ociekowa-o-srednicy-140-mm-stalgast-383140
 3. Podwójne reduktrory są na olx. Ja kupiłem podwójny używany za 100 zł.
 4. Mam dwie nowe butle 0.5 kg więc wolał bym je wykorzystać. Chyba jednak pójdę w coś większego bo faktycznie może być problem z ustawieniem odpowiedniego ciśnienia.
 5. Dlatego pytam czy jest sens. Reduktor miałby służyć tylko do wyszynku.
 6. Witam. Miał ktoś do czynienia z takimi małymi reduktorami? Potrzebuje do plenerowej butli 0.5 kg, ale nie wiem czy jest coś wart.
 7. Dokładnie tak było, znalazłem na olx i wrzuciłem linka.
 8. https://m.olx.pl/oferta/kegi-cornelius-aeb-10szt-pepsi-18l-CID619-IDyTqbK.html#position=1&page=1 Dzisiaj dodane w dobrej cenie.
 9. Dzięki za rady tak pewnie zrobię bo narazie cisza. Szczerze to szybciej nagwintuje i będzie ładnie niż pospawam, zeszlifuje i wypoleruje. A tiga mam także o wygląd spoiny się nie martwię.
 10. Chodzi mi o estetykę. Jeśli nie dostane w dobrej cenie takiej rurki to będę spawał.
 11. Witam. Potrzebuję 50 cm rurki niedzewnej średnicy między 12 a 15mm, jedyny warunek to taki aby ścianka miała 2mm ponieważ chcę ją nagwintować.
 12. Podłącza się je głowicą z tego co pamietam flasch A. Napełnianie to samo.
 13. Ja zrezygnowałem. Puszkopol napisał że ktoś z forum jest chętny na moje miejsce więc może żeby było jasne ze faktycznie wydadzą 3 zamykarki niech ujawnią się osoby które są na liście.
 14. Z racji tego iż firma puszkopol oczekuje ode mnie wysyłki im mojej wiertarki aby zamontować zestaw do zamykania puszek jestem zmuszony zrezygnować . Było kilku chętnych więc ktoś może będzie zainteresowany.
×
×
 • Create New...