Jump to content

wojmalpur

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To widocznie trafiła Ci się gorsza partia. U mnie jeden bardzo lekko,prawie niewidocznie wgnieciony,A po nocnej kąpieli w gorącej sodzie stan bez zastrzeżeń. Pozdrawiam.
 2. Według mnie troche przebarwiłeś. Ja kupiłem 8 szt. Faktycznie brudne i resztki płynów,ale nie zaschniete . I tak za pierwszym razem trzeba wymyć sodą kaustyczną.Ja rozebrałem ,wymyłem i poskładałem na starych uszczelkach i szczelne.Piwo w nich już mam nagazowane. Jestem bardzo zadowolony bo nie musiałem wydawać na wymyte kegi po 250 zl.za sztukę. Korona z głowy mi nie spadła a wiele kasy mi zostało na surowce.
 3. ... Jeszcze utargujesz ok. 10 zł na sztuce. Przynajmniej mi się tak udało.
 4. https://allegrolokalnie.pl/oferta/corny-cornelius-keg-3-us-galon-11l-zbiornik Kupiłem z tej aukcji 8 szt. Szczelne ,w dobrym stanie,tylko trzeba umyć,odkazic sodą kaustyczną.Polecam.
 5. ...ale za to bardziej doświadczeni mają super ubaw na niedziele 😂😂🤣
 6. Pieniny -Szczawnica 50 km od Ciebie. Mam kilka gratów do sprzedania do zacierania,ze względu na to ,że rozbudowałem browar,więc gdybyś czegoś potrzebował to pytaj. I zacieraj bo wtedy dopiero zaczyna się fajna zabawa. Pozdrawiam
 7. Witaj. Z Podhala ? A dokładniej możesz powiedzieć ?
 8. Czy ten minireduktor ze zdjęcia ci się dobrze sprawuje ? Gdzie go można kupić ?
 9. Witam. Również poszukuję Corneliusa 18,9l, Jakieś szanse na forum ?
 10. 13 sierpnia jeszcze działało,jak zamawiałem.
 11. Według mnie to żadna infekcja,ale na pewno będzie jak będziesz tak otwierał fermentor. Wiem to z własnego doświadczenia.
 12. Sklep Malteurop wreszcie wrócił ,ciekawe czy zniżka 10%nadal aktualna ?
 13. Też tak myślałem,ale dlaczego pisze ,że dodawać 5-10 % tak jak karmelowego ? Mep©Cara Munich Light Słód o barwie od 9 EBC. Może stanowić do 10% (piwa ciemne) oraz do 5% (piwa jasne) zasypu. Dodatek do piw ciemnych i jasnych w stylu: oktoberfestbier, bock, porter, stout, red ale, brown ale, pale ale. Efekt: pełny, słodowy aromat i głęboki kolor gotowego piw
 14. Słód bardzo dobry. Pojawiły się nowe pozycje w asortymencie .Zastanawiam się czy słód Mep©Munich Light to karmelowy ,czy Monachijski jasny ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.