Jump to content

Rybalow

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Miasto
  Siemianowice Śląskie
 1. W takim razie rezerwować na jutro miejsce?
 2. No niestety na soboty na spotkania ,gdzie możemy się napić swoich piw, nie mamy co za bardzo liczyć.
 3. Sobota jako spotkanie piwowarów w Browariacie z degustacją własnego piwa zostaje w razie czego na niedzielę. Musimy znaleźć albo inną knajpę albo miejsce plenerowe?
 4. Będzie wystosowane zapytanie i dam znać
 5. Dzięki wszystkim za spotkanie! Jedyne co to ktoś zostawił scyzoryk. Do odbioru na miejscu
 6. Patrząc na ilość osób to bez problemu otworzymy godzinę wcześniej O 17 bramy się otworzą. Gdy będziemy w komplecie to chciałbym omówić parę spraw organizacyjnych co do spotkań w Browariacie (nie martwcie się, nikt nie będzie wyciągał pieniędzy od nas ).
 7. My bad. Wcześnie jeszcze jest
 8. Barman z Browariatu, dokładnie Po ostatniej wizycie w dziale "Zapiski..." dostałem cios w moje ambicje i stwierdziłem że trzeba się zabrać za ważenie w końcu na porządnie skoro już sprzęt skompletowałem i mam możliwość
 9. 1. Kosciak 2. Voitas 3. PawelH 4. Marcin i Monika 5. Krugerius 6. Rybalow
 10. Adept piwowarstwa domowego z Siemianowice (z pewnym stażem lecz długimi i częstymi przerwami) oraz barman wraca na poważnie (w końcu) do warzenia domowego!
 11. Witam, jestem piwowarem z okolic Katowic oraz barmanem z Browariatu. Każda rezerwacja/ustalenie spotkania piwowarów (bo rozumiem że najważniejsza jest wcześniejsza godzina dla tych jadących z daleka) to kwestia jednego telefonu na numer firmowy (podany na Facebook'u). Nie zawsze jest taka możliwość ,ale właśnie trzeba dlatego dzwonić za wczasu. Wcześniej kolega St. Anger ustalał z właścicielem spotkania, ale to nie problem żeby ktokolwiek inny to robił. Z chęcią służę pomocą (z resztą sam jestem chętny na jakieś spotkanie w najbliższym czasie!). Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.