Jump to content

Poczwara

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About Poczwara

 • Birthday 11/05/1990

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar domowy Poczwarka
 • Rok założenia
  2017
 • Liczba warek
  53
 • Miasto
  Toruń

Kontakt

 • Imię
  Damian

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Poczwara's Achievements

 1. Pojawi się do końca tygodnia 🙂
 2. Kochani! Niestety jesteśmy zmuszeni przesunąć VI Beergoski Konkurs Piw Domowych Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce nie jesteśmy w stanie zorganizować go w pierwotnym terminie Nowy termin VI Beergoskiego to 18-19.06.2021!! Mamy nadzieję, że uda nam się go przeprowadzić w nowym terminie! Pozdrowienia!
 3. Cześć!! Tegoroczna edycja Beergoskiego KPD przewidziana jest na 14-15.05.2021. Kategorie konkursu wraz z opisami:- Koźlak - http://kompendiumpiwa.pl/kozlak-bock/- Gose - http://kompendiumpiwa.pl/gose/- Porter Angielski- http://kompendiumpiwa.pl/angielski-porter/ Liczymy na dużą frekwencję!
 4. Witajcie! Znamy już termin 13 Zlotu Piwowarów Domowych!Zlot odbędzie się 18.01.2020 roku w toruńskim lokalu "Baza" by DeerBear!Style, które będą do uwarzenia to:-Milk Stout-NE IPA -Pastry Sour - jako kategoria Open. Ważne informacje: https://link.do/13tzpd-informacje - zarówno dla piwowarów, jak i gości Zgłoszenia piw: https://link.do/13tzpd-piwowarzy - czekamy na nie choćby od zaraz aż do 10 stycznia Rezerwacje wejściówek: https://link.do/13tzpd-wejsciowki - będą możliwe od 27 grudnia do wyczerpania puli
 5. Cześć i czołem! Jak pewnie wiecie 09.02.2018 organizowany jest już XII Zlot Piwowarów Domowych!! Serdecznie zapraszamy w imieniu Kujawsko-Pomorskiego Oddziału terenowego PSPD!! Cena wejściówki 30pln! 3 style: AIPA (American Indian Pale Ale) FES ( Foreign Extra Stout) Winter Ale- kategoria semi-open: piwo górnej fermentacji z dowolnymi dodatkami i przyprawami kojarzącymi się z zimą, ekstrakt piwa winien mieścić w przedziale 12-18º Blg Więcej informacji Tutaj! oraz na Facebooku!! Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Piwowarów oraz chętnych!
 6. Poczwara

  Poczwara

 7. Sytuacja opanowana, faktycznie nieszczelność była przy uszczelce od rurki, dzięki za sugestie!
 8. W zasadzie w niczym ;-) zostawiam jak jest widać, że fermentacja ruszyła, więc jest okej, ale wiecie nadal jestem początkujący i bulkanie w rurce jakoś uspokaja, że jest wszystko okej, tak podświadomie 😉 Dzięki ale wolałbym mieć dostęp do zawartości, trochę szydery widzę 😊 ale nikomu nie zaszkodzi. Pozdrawiam!
 9. Tak też pomyślałem. Chciałem się utwierdzić wielkie dzięki!
 10. Witam Panowie i Panie, kupiłem nowy fermentor na homebrewing, zauważyłem, że gdzieś jest nieszczelna pokrywa fermentora, fermentacja w moim American Wheat ruszyła, wytworzyła się piana, widać że drożdże pracują ale zastanawiam się, czy może nie uszczelnić jakoś tej pokrywy? Co byście polecili ewentualnie do tego celu. Może też się przedstawie wszak jest to mój drugi post tutaj, choć forum przeglądam i czytam od dłuższego czasu, więc Cześć jestem Damian i jestem z Torunia uwarzyłem juz 6 warek żadna nie poszła w kanał 😉 z góry dzięki za podpowiedzi 😊
 11. Pliki które masz w katalogu ze spolszczeniem musisz skopiowac do katalogu programu i podmienić je z istniejącymi. Na zasadzie zaznaczasz pliki klikasz prawym przyciskiem myszki wybierasz opcję „kopiuj” przechodzisz do katalogu gdzie jest zainstalowany Beersmith, ponownie klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcję „wklej”, potwierdzasz, że chcesz podmienic istniejące pliki i powinno zadziałać. Robisz to oczywiście na wyłączonym programie 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.