Jump to content

Przymus

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Pomylone Gary
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  112
 • Miasto
  Plewiska-Poznań

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. Uwiebiam osoby zadające pytanie w odpowiedzi na pytanie
 2. Nie żebym się czepiał, lecz nie rozumiem jednej rzeczy, mianowicie wdg. regulaminu: Eliminacje w danej kategorii przeprowadza się jeżeli ilość zgłoszonych piw przekroczy w danej kategorii 10. Więc jeśli w stylu Wędzony RIS było 7 zgłoszonych piw, czy nie wszystkie przechodzą automatycznie do finału ? a swoją drogą, 1 z 7 awansowało - czy taki niski był poziom nadesłanych piw, że tylko jedno otrzyma jakiekolwiek punkty w pucharze?
 3. Czy brak przycisku do opłacenia piwa ze strony konkursowej to stały błąd i należy opłacić przelewem tradycyjnym, czy może lepiej wrócić jutro i będzie git?
 4. Mam to samo, ten formularz chyba tak ma.
 5. Cześć, z ciekawości, do organizatorów: czy zgłosiły się osoby, które obstawiły wszystkie katergorie w konkursie?
 6. Szkoda, że regulamin nie przewiduje zniżek przy wystawieniu piw w kilku kategoriach jak to zrobione zostało np. w Łódzkim KPD. P.S. Czy tylko ja nie otrzymałem jeszcze nagrody za I edycję Mistrzostw od Polish Hops, czy to ogólny problem?
 7. Dzięki za odpowiedź. Piwo już wysłałem, zdarłem nadruk papierem ściernym a potem zamalowałem całość markerem na czarno. Po mojemu - wygląda to nawet niezgorzej:) Na przyszłość będę pamiętał żeby używać gołych kapsli dla piw konkursowych.
 8. Toż to piwa uwarzone w styczniu będą już co najmniej drugiej świeżości na konkurs...
 9. Cześć, odgrzewam temat - wciąż żadnych wieści o nagrodach nie otrzymałem.
 10. I kolejne pytanie: wdg. regulaminu "Wszelkie inne oznaczenia, w tym etykiety domowe i oznaczenia na kapslach, są niedopuszczalne" - w jaki sposób mogę ominąć ten punkt jeśli butelki mam już zakapslowane firmowym kapslem (z logo browaru)? Czy zamazanie flamastrem pomoże i piwo nie zostanie wykluczone? Skąd takie obostrzenie? Większość konkursów zezwala na oznaczenia na kapslach.
 11. Mam problem z rejestracją Brut IPA - co należy wpisać w zakładce "dodatkowe informacje" tj. Konkretny typ, specjalne dodatki, styl klasyczny, moc i/lub kolor są wymagane. Co się kryje w pojęciu - konkretny typ? dodatki - chodzi o enzymy?
 12. Hej, Pominąłeś trzecią kategorię w Beergoskim - American Pale Ale.
 13. Hej, czy wiadomo coś w sprawie nagród od Polish Hops za 1. edycję mistrzostw?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.