Jump to content

Przymus

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Pomylone Gary
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  80
 • Miasto
  Plewiska-Poznań

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Mam to samo, ten formularz chyba tak ma.
 2. Cześć, z ciekawości, do organizatorów: czy zgłosiły się osoby, które obstawiły wszystkie katergorie w konkursie?
 3. Szkoda, że regulamin nie przewiduje zniżek przy wystawieniu piw w kilku kategoriach jak to zrobione zostało np. w Łódzkim KPD. P.S. Czy tylko ja nie otrzymałem jeszcze nagrody za I edycję Mistrzostw od Polish Hops, czy to ogólny problem?
 4. Dzięki za odpowiedź. Piwo już wysłałem, zdarłem nadruk papierem ściernym a potem zamalowałem całość markerem na czarno. Po mojemu - wygląda to nawet niezgorzej:) Na przyszłość będę pamiętał żeby używać gołych kapsli dla piw konkursowych.
 5. Toż to piwa uwarzone w styczniu będą już co najmniej drugiej świeżości na konkurs...
 6. Cześć, odgrzewam temat - wciąż żadnych wieści o nagrodach nie otrzymałem.
 7. I kolejne pytanie: wdg. regulaminu "Wszelkie inne oznaczenia, w tym etykiety domowe i oznaczenia na kapslach, są niedopuszczalne" - w jaki sposób mogę ominąć ten punkt jeśli butelki mam już zakapslowane firmowym kapslem (z logo browaru)? Czy zamazanie flamastrem pomoże i piwo nie zostanie wykluczone? Skąd takie obostrzenie? Większość konkursów zezwala na oznaczenia na kapslach.
 8. Mam problem z rejestracją Brut IPA - co należy wpisać w zakładce "dodatkowe informacje" tj. Konkretny typ, specjalne dodatki, styl klasyczny, moc i/lub kolor są wymagane. Co się kryje w pojęciu - konkretny typ? dodatki - chodzi o enzymy?
 9. Super kategorie! Zgłosicie konkurs do pucharu PSPD ?
 10. Hej, Pominąłeś trzecią kategorię w Beergoskim - American Pale Ale.
 11. Hej, czy wiadomo coś w sprawie nagród od Polish Hops za 1. edycję mistrzostw?
 12. Hej, stronka do rejestracji piw nie działa - miała być aktywna od 1.10, ruszy dzisiaj? pozdr.
 13. Jak restrykcyjnie podchodzicie do tematu: Zasyp to 100% słodu pilzneńskiego dla MUNICH HELLES? Czy dodatek do 5% innych słodów oznacza z miejsca dyskwalifikację?
 14. Eksperymentowałem raz z płatkami tulipanów, dodałem ok 100gr mrożonych platków na cichą na ok 10L piwa, nie parzyłem ni nic podobnego. Dawka zdecydowanie zbyt wysoka, całkowicie zdominowaly piwo, mimo iż smak i aromat bardzo ciekawy. Oczywiście infekcja także wskoczyła, więc na przyszłość będę próbował wcześniej zalewać płatki alkoholem i dodawać w postaci ekstraktu.
×
×
 • Create New...