Jump to content

Cinol100

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakby ktoś z forumowiczów podjął się akcji na pety 20l, to jestem chętny na 3 szt.
 2. Zmieniając temat: https://allegro.pl/browar-warzelnia-10-hl-kadz-filtr-zacierna-horeca-i7624032427.html Takie duże marzenie.
 3. Do niedawna zadowolony byłem, z zakupów w TB. zarówno sprzęt jak i słody i drożdże spełniały moje niewygórowane oczekiwania. Przy ostatnim zamówieniu postanowiłem poszerzyć swój browar o przezroczysty fermentor. Podczas pierwszego użycia, zalany brzeczką 20l. połamał się uchwyt do przenoszenia fermentora. czy ktoś z forumowiczów ma podobne doświadczenia z przeźroczystymi fermentorami? Czy to odosobniony przypadek. Dodam, że od prawie dwóch lat używam białych fermentorów od TB i nic się z nimi nie dzieje.
 4. Wiem, że to dziwne ale nie mam facebooka. Dlatego szukam informacji na forum.
 5. Witam Odświeżę trochę ten wątek. Zmęczony trochę warzeniem w garze zastanawiam się nad zakupem Royal catering z tego linku https://www.expondo.pl/royal-catering-kociol-warzelny-40-l-lcd-10010891# Czy ktoś z użytkowników takiego kociołka lub innego podobnego podzieliłby się swoimi wrażeniami po kilku warkach. Potrzebuję również wymiarów wewnętrznych, żeby sprawdzić czy wejdzie tam moja chłodnica(średnica i wysokość) oraz jaką wydajność osiągacie na tym sprzęcie.
 6. Cinol100

  Cinol100

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.