Jump to content

Oskkar

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe jak wyniki będą się miały do punktacji w pucharze PSPD. Wszak tylko jedno było stylowe. Ale z drugiej strony punktują miejsca od pierwszego do szóstego. Może warto dodać zapis, że punktują piwa powyżej 30 pkt ale to pytanie raczej do Zarządu PSPD.
 2. Ja wysłałem na adres restauracji Pivovar Hostinec, Hlavna 65, Kosice. No cóż, jak zwrócą to sam je wypiję. EDIT. Erulogoss spieszę z pomocą. Nawiązałem kontakt z organizatorem, który ustalił że moja paczka dotrze jutro. Napisz maila przez stronę kontaktową i się dogadaj. Jakby co to podaję pebox@azet.sk Ponadto napisałem do DPD Polska info o nr telefonu restauracji i dostarczeniu po 14.00. Odpisali, że przekazali info na Słowację.
 3. Ja dostałem informację, że paczka niedoręczona z powodu złego adresu. Wysłałem info do organizatora i czekam. Niestety po fakcie zobaczyłem, że pracują od 14.00 co może być przyczyną niedoreczenia ale takiej informacji jak i nr telefonu w komunikacie organizacyjnym nie ma.
 4. Prośba. Czy Organizator może podać przed zimą style, które będą walczyć w konkursie w 2020? Przynajmniej dolniaki, aby zaplanować warzenie i stanąć w szranki w tak zacnym konkursie.
 5. Ja dostałem 25kg słodu Monachijskiego ciemnego, dwa szkła, medal, dyplom i przewodnik po browarach w Polsce.
 6. Czy możecie opublikować listę startową w poszczególnych kategoriach?
 7. Można liczyć na jakieś listy finalistów?
 8. U mnie też nic nie ma. Finałowa za pilsa.
 9. Wiem, że już po finałach i ogloszenie zwycięzców odbędzie się 15 grudnia ale czy będzie jakaś lista kto przeszedł eliminacje?
 10. Wena, nie bierz mojej uwagi zbyt osobiście, chciałem zwrócić uwagę na problem, który może wystąpić w wakacje. Pamiętam z Łódzkiego KPD jak organizator rozsyłał maile ws nagród. Niestety dostarczenie nagród było niesamowicie rozciągnięte w czasie. U Ciebie wszystko odbyło się błyskawicznie co uważam za plus. Rodzaj nagród również na plus. Chętnie wezmę udział za rok.
 11. Chyba coś się Tobie. ...pomyliło. Zdaje się, że mieliśmy inne formularze zgłoszeniowe. W formularzu V MKPD nie było punktu "uwagi". Jak wcześniej napisałem wystarczyło wysłać maila, zwłaszcza że jest okres urlopowy.
 12. W tym konkursie organizator pojechał po bandzie. Akurat byłem za granicą i zaczęła do mnie odbijać się firma kurierska z pytaniem gdzie zostawić przesyłkę. Na szczęście sąsiad odebrał. Proponuję wcześniej wysłać maila gdzie wysłać paczkę, nie powinno być problemu. Co do metryczek, sędziowie byli oszczedni w słowach.
 13. Nie, nie trzeba. Wystarczy wejść na stronę PSPD. Tam informacja była od dawna. Już teraz jest kalendarz konkursów, wraz z kategoriami do końca roku. Do organizatorów : określcie termin dostarczenia piw. W regulaminie do 27.07, a na stronie zgłoszeniowej do 31.07.
 14. Czy w konkursie były przewidziane jakieś nagrody w poszczególnych kategoriach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.