Jump to content

Oskkar

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Prośba. Czy Organizator może podać przed zimą style, które będą walczyć w konkursie w 2020? Przynajmniej dolniaki, aby zaplanować warzenie i stanąć w szranki w tak zacnym konkursie.
 2. Ja dostałem 25kg słodu Monachijskiego ciemnego, dwa szkła, medal, dyplom i przewodnik po browarach w Polsce.
 3. Czy możecie opublikować listę startową w poszczególnych kategoriach?
 4. Można liczyć na jakieś listy finalistów?
 5. U mnie też nic nie ma. Finałowa za pilsa.
 6. Wiem, że już po finałach i ogloszenie zwycięzców odbędzie się 15 grudnia ale czy będzie jakaś lista kto przeszedł eliminacje?
 7. Wena, nie bierz mojej uwagi zbyt osobiście, chciałem zwrócić uwagę na problem, który może wystąpić w wakacje. Pamiętam z Łódzkiego KPD jak organizator rozsyłał maile ws nagród. Niestety dostarczenie nagród było niesamowicie rozciągnięte w czasie. U Ciebie wszystko odbyło się błyskawicznie co uważam za plus. Rodzaj nagród również na plus. Chętnie wezmę udział za rok.
 8. Chyba coś się Tobie. ...pomyliło. Zdaje się, że mieliśmy inne formularze zgłoszeniowe. W formularzu V MKPD nie było punktu "uwagi". Jak wcześniej napisałem wystarczyło wysłać maila, zwłaszcza że jest okres urlopowy.
 9. W tym konkursie organizator pojechał po bandzie. Akurat byłem za granicą i zaczęła do mnie odbijać się firma kurierska z pytaniem gdzie zostawić przesyłkę. Na szczęście sąsiad odebrał. Proponuję wcześniej wysłać maila gdzie wysłać paczkę, nie powinno być problemu. Co do metryczek, sędziowie byli oszczedni w słowach.
 10. Nie, nie trzeba. Wystarczy wejść na stronę PSPD. Tam informacja była od dawna. Już teraz jest kalendarz konkursów, wraz z kategoriami do końca roku. Do organizatorów : określcie termin dostarczenia piw. W regulaminie do 27.07, a na stronie zgłoszeniowej do 31.07.
 11. Czy w konkursie były przewidziane jakieś nagrody w poszczególnych kategoriach?
 12. Rzeczywiście konkurs jest do poprawy. W dwóch podkategoriach zająłem I miejsce, a w dużej nawet nie trzecie. Być może jest tak, że sędziowie cięli punkty w tych kategoriach. Ale zdziwiło mnie najbardziej stwierdzenie przewodniczącego jury, że po ostrej selekcji do finału dostały się piwa bardzo dobre i wybitne. Powinny mieć zatem ponad 40 pkt każde. Po wynikach tego nie widać. Można by rzec, że część była przeciętna. Moim zdaniem to puchar pspd powinien odzwierciedlać najlepszego piwowara.
×
×
 • Create New...