Jump to content

DrDworcow

Members
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DrDworcow's Achievements

 1. SMT/THT ("nie SMD") to typy montażu elementów elektronicznych i nie rzutują na funkcjonalność. Same sondy są pewnie w obudowach typu TH, bo takie w przypadku DS18B20 są bardziej popularne i ładnie mieszczą się w osłonie, a różnica w parametrach oferty służy temu by kupujący nie odfiltrował sobie przypadkiem .
 2. Wracając do ispindel, skąd braliście preformy pet? Czy można je dostać gdzies w Polsce w sensownej cenie i ilości? Wiem, że są na ebay, ale dosyć drogo a z wysyłką drugie tylr:/
 3. Ten gar ma służyć jako zbiornik wody gorącej (hlt) w herms. Nie będzie się za bardzo budził więc i nie musi sie dać latwo wyczyścić.
 4. Skąd zamawiałeś wężownice? Są może jacyś forumowi magicy, którzy się w tym specjalizują? Jakie koszty? Znalazłem coś takiego http://piwoszarnia.pl/chlodnica-do-piwa-obs-herms-12-p-1492.html ale ma dosyć małą średnice, a spawy przy złączkach wyglądają bardzo biednie.
 5. Podblatowa bez zamrażalnika, wiadro stawiasz na pierwszej półce tuż nad kompresorem.
 6. Inna opcja jest użycie wolnostojacej płyty indukcyjnej 3,5KW, np https://www.olx.pl/i2/oferta/stalgast-kuchenka-indukcyjna-o-mocy-3500-w-770351-CID628-IDoSyGK.html#:fbcd4ef541 Choć bez mocnego gotowania, powinno dać radę nawet z garem 50l. Z tadarem wyjdzie trochę ponad 800 cebulionów, za rozwiązanie proste jak tylko się da, jednak z dużymi możliwościami rozbudowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.