Jump to content

poqielay

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

poqielay's Achievements

 1. Cześć, Potrzebuje jakiś termostat do lodówki aby utrzymać odpowiednią temperaturę. Czy taki termostat da radę: https://www.darewit.pl/sklep/p89,rt2-niezawodny-sterownik-termostat-rt-2-do-terrarium-regulator-temperatury.html Czy może polecacie coś innego? Pozdrawiam
 2. Gozdawa BW11 temp. Fermentacji około 19-20 stopni.
 3. Cześć, uwarzyłem hefe-weizen'a. W piątek sprawdziłem blg i było wszystko w porządku, dzisiaj znowu zmierzyłem blg i od razu poczułem wstrętny zapach (stajnia czy jakieś kupsko), domyślam się, że zakazilem w piątek przy pobieraniu do pomiaru? Spuszczalem przez Kranik. W smaku jest całkiem przyjemne. Raczej nic dobrego z tego piwa nie wyjdzie, prawda?
 4. No właśnie też tak myślę, bo ani nie chmielę na zimno ani nie potrzeba żeby waizen był super klarowny.
 5. Tak, zrobię. A mam jeszcze jedno pytanie, czy opłaca się przelewać to piwo na cichą?
 6. Gozdawa BW11 i 13blg, temperatura dość wysoka ale chciałem uzyskać banany z estrow.
 7. Cześć, w niedzielę uwarzyłem hefe-weizen'a. Fermentacja ruszyła po około 5-6 godzinach i dość intensywnie bulgało (co 4 sekundy) dziś wracam do domu i nie bulga. To normalne czy coś poszło nie tak? Temperatura otoczenia około 20-21 stopni. Pierwszy raz mam taką sytuację więc trochę spanikowalem.
 8. Cześć, jako że jest już dość późno to mam takie pytanie. Czy można podgrzewać brzeczke pod przykryciem a w momencie zagotowania albo trochę przed ściągnąć pokrywę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.