Jump to content

Wąski

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About Wąski

 • Birthday 06/06/1978

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  browar domowy wąski
 • Rok założenia
  2017
 • Liczba warek
  55
 • Miasto
  Wałbrzych

Kontakt

 • Strona www
  https://www.facebook.com/browar.waski/

Recent Profile Visitors

1153 profile views
 1. Czy termin 06.03 jest nieprzekraczalny ? Moje piwo w kategorii nowofalowy pils ma szanse dotrzeć po weekendzie.
 2. siatka nylonowa, no ok, ale jestem wielkim fanem sypania chmielu luzem, więc zbieram pomysły jak sobie z tym poradzić. Pierwszy: na rurkę ( która tak naprawdę ma kilka niewielkich otworów ) nałożyć oryginalny filtr z kociołka GF którego w ogóle nie używam.
 3. jak radzicie sobie z mocnym chmieleniem na zimno ? powiedzmy od 100gr i więcej ? dwukrotnie już doświadczyłem że rurka została całkowicie zatkana przez chmiel , i wtedy rozlew się bardzo kłopotliwy .
 4. no własnie chodzi o podłączenie go do sieci, nie loguje się. Próbowałem przez aplikację BrewSpy na kom ale bezskutecznie. Po kilkunastu sekundach sieć Ispindel znika.
 5. u mnie warunki b. zbliżone tj. odległość ścianki etc. Ale na ten moment za diabła nie mogę Ispindela połączyć z siecią. Nie wiem w czym problem. Jak to ogarnąłeś u siebie ?
 6. Wąski

  grainfather

  byłem w tym tygodniu w TB i o dostawie nic nie wiedzą ( rzekomo brak w europejskiej dystrybucji)
 7. @Gawron już odpowiedział. Zostaw na tydzień, niczego nie przelewaj. Cierpliwości
 8. Wąski

  grainfather

  dzięki, a cene znasz?
 9. Strasznie długo Ci to schodzi. Fakt. Spróbuj patent z lodem. Refermentację zrobiłem po staremu czyli glukoza wsypana do każdej butelki. Nie miałem czasu, żeby ogarnąć opcji ze strzykawką. Chętnie poznałbym szczegóły tego patentu. p.s Twoja lodówka ma zasilanie na 230v ?
 10. Zrobiłem na próbę bezpośredni rozlew ( warka chmielona na zimno w tubie ) 1 dzień wcześniej zrobiłem cold crash. Zobaczymy jak finalnie to wyjdzie.
 11. Wkłady lub pet-y zmieniam 1x dziennie. Wody w środku jest ok 3-4 litry, Na pierwszy rozruch lodówkę zasypuję lodem ( 2 worki ) i to właściwie wszystko. Lodówka pracuje w trybie eco ( praktycznie jej nie słychać ) Jest dodatkowo zaizolowana pianką od paneli plus sreberko ( jak na zdjęciu ) p.s Lodówka była b. tania. Chyba 80zł w tesco.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.