Jump to content

Krzysztof988

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  HKB
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  22
 • Miasto
  LRA

Kontakt

 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. A, ja uważam, że im prostszy w obsłudze tym lepiej. Pracuję w sprzedaży obsługując programy pisane chyba przez osoby , które nigdy nie miały kontaktu ze sprzedażą. Myślę, że powinno być to co napisał kolega, sterowanie 2-3 pompami fajna rzecz, trochę amerykańskiej mechanizacji nie zaszkodzi, ale czy zapadki do automatycznego podawania chmielu .. eee no nie zabijacie radości z chmielenia. Pamiętajcie im prostsze urządzenie tym lepiej działa. To jest tak jak z zakupem nowego auta w salonie: bajerów co niemiara ( np audi), a potem korzystamy z może z połowy tego, ale przy zakupie musi być Trzymam kciuki.
 2. Polak Polakowi Polakiem idealnie pasuje. Chłopaki robić sterownik, ja elektronik po szkole ( 25 lat temu :)))) ) ale chętnie kupię coś gotowego, bo jakoś nie mogę się zdecydować ani na Boleckiego ani na Pamela coś tam ciągle brakuje. A składać mi się nie chce. Kiedy planujecie sprzedawać?
 3. Witam Składam swoją pierwszą kadź zacierno-warzelną i zastanawia mnie dlaczego nie polecacie miedzi i mosiądzu do budowy ( kształtki, kolanka, zawory) przecież oba materiały są powszechnie dopuszczone do kontaktu z żywnością. Chyba że jest problem z czyszczeniem i dezynfekcją, i wchodzą w reakcje chemiczne np. z piro? Kurcze na kształtki i zawory z KO trzeba wszędzie czekać.
 4. Czy jest to kompletny już sterownik taki do podłączenia wyjść do warzelni? Pytam bo nie miałem z tym do czynienia a szykowałem się do zakupu Boleckiego. Jakieś opisy wyjść instrukcje do tego będą?
 5. Czy bez wiedzy elektronicznej dla zwykłego zjadacza chleba idzie to ogarnąć? Montaż to jeszcze ok., ale instalacje, czy programowanie sterowania / pompa, przekaźniki, grzałki? Bo tego się najbardziej obawiam w porównaniu z Pamelem czy Boleckim, chociaż po przeczytaniu wątków to mi bardziej pasują, bo można je rozbudowywać . Mam jakiś stary tablet na wyświetlacz może być?
 6. Szukam i szukam i nie mogę nigdzie znaleźć tematów porównujących te dwa sterowniki. Są zbliżone do siebie na papierze różnią się tylko znacznie ceną. Natomiast najważniejsze jak to wychodzi w praktyce, proszę by użytkownicy Pamela i Boleckiego wpisywali swoje spostrzeżenia plusy i minusy swoich subiektywnych ocen. Stoję teraz przed takim wyborem i na papierze to są takie same.
 7. Może odświeżymy temat, jak się sprawdza w praktyce sprzęt po kilku miesiącach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.