Jump to content

0utnumbered

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About 0utnumbered

 • Birthday 04/15/1975

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Kamienny Potok
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  87
 • Miasto
  Sopot

Kontakt

 • Imię
  Krystian

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Drukowałem już kilkanaście, albo i ze 20 razy etykiety z systemów z różnych konkursów. Nie natknąłem się jeszcze nigdy na taką jak opisana przez hetmanx, więc chyba mam prawo wyrazić zdziwienie? A w ogóle, to dlaczego na jednym konkursie w jednej kategorii, obowiązują dwa różne formaty etykiet?
 2. W takim razie to nie jest prawidłowa etykieta. Zamieściłbym tu swoją dla porównania, ale byłoby to niezgodne z regulaminem, ponieważ ktoś może mnie ewentualnie kojarzyć, a na etykiecie jest nr. zgłoszenia i z anonimowości oceny zostałyby nici. Powinno być tylko: nazwa konkursu, kod kreskowy i QR code, nr zgłoszenia, adnotacja że zgłoszenie jest opłacone w formie: ***PAID***, kategoria konkursu oraz ostrzeżenie jak nalepiać etykietę o treści: "PRZYMOCUJ TRWALE DO BUTELK􏰍I Ta􏰎􏰁śmą be􏰃zbarwn􏰂􏰏􏰆ą Nie zakrywaj kodu QR i 􏰐􏰂 kreskowego". Ja tak mam, zarówno w systemie jak i etykietach przysłanych m
 3. Działa rejestracja i zgłaszanie piw. Nadal nie można wydrukować etykiety.
 4. Przede wszystkim panu Kawie należą się ogromne gratulację, za perfekcyjne piwo. Startuję, co prawda sporadycznie, w konkursach od 2016 roku i nie przypominam sobie oceny 50,0 pkt. w jakiejkolwiek kategorii.
 5. Czy można liczyć na podanie liczby zgłoszeń z podziałem na kategorie?
 6. Kiedy pojawi sie gdzieś regulamin i szczegóły do wysyłki?
 7. Cześć organizatorzy. Opłaciłem zgłoszenie nr. 069 na konkurs ze zniżką PSPD na drugi dzień po zgłoszeniu. Tymczasem w systemie ciągle widnieje jako nieopłacone. Czy ktoś mógłby to zweryfikować? Pozdrawiam
 8. A dobra, już jest prawidłowo. Dzięki za szybką reakcję.
 9. Witam panów organizatorów. W formularzu zgłoszeniowym receptur są poważne błędy. Wpisano style chyba z kilku różnych edycji WKPD za to niektórych styli z obecnej edycji nie ma wogóle: . Styl konkursowy * American Barleywine American Wheat
 10. O to dobra wiadomość. bo mi zalegacie też z tymi chmielami od Piłata, co prawda nie tak długo, bo "zaledwie", od VIII WKPD. Tylko że wtedy zakładam że były to chmiele stosunkowo świeże z sierpniowego zbioru. Teraz to będą starocie.
 11. Witam, Niestety moja paczka utknęła z nieznanych powodów w WER Chorzów i z tego wynika że dojdzie najszybciej w poniedziałek ( mimo że wysyłana 19 tego). Czy można liczyć na dopuszczenie do konkursu?
 12. Dodam tylko, na razie półoficjalnie, że w najbliższą sobotę będzie live u Tumka (Kanał YT Browar Gdynia), gdzie będzie można poznać sylwetkę nowego GCh i Mistrza Polski w jednej osobie Adama Necla. Oczywiście w planie degustacja Wheatwine'a ze zwycięskiej warki (bez pytań o szczegóły receptury bo ona jest już własnościa Browaru w Cieszynie, ale jak co roku wkrótce pojawi się na stronach PSPD). Jest mi niezwykle miło zaanonsować to wydarzenie ponieważ Adam warzy razem z nami w GIP-ie i jest zdaje się pierwszym GCh z Pomorza Gdańskiego. Zapraszam wszystkich do oglądania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.