Jump to content

0utnumbered

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About 0utnumbered

 • Birthday 04/15/1975

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Kamienny Potok
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  80
 • Miasto
  Sopot

Kontakt

 • Imię
  Krystian

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Przede wszystkim panu Kawie należą się ogromne gratulację, za perfekcyjne piwo. Startuję, co prawda sporadycznie, w konkursach od 2016 roku i nie przypominam sobie oceny 50,0 pkt. w jakiejkolwiek kategorii.
 2. Czy można liczyć na podanie liczby zgłoszeń z podziałem na kategorie?
 3. Kiedy pojawi sie gdzieś regulamin i szczegóły do wysyłki?
 4. Cześć organizatorzy. Opłaciłem zgłoszenie nr. 069 na konkurs ze zniżką PSPD na drugi dzień po zgłoszeniu. Tymczasem w systemie ciągle widnieje jako nieopłacone. Czy ktoś mógłby to zweryfikować? Pozdrawiam
 5. A dobra, już jest prawidłowo. Dzięki za szybką reakcję.
 6. Witam panów organizatorów. W formularzu zgłoszeniowym receptur są poważne błędy. Wpisano style chyba z kilku różnych edycji WKPD za to niektórych styli z obecnej edycji nie ma wogóle: . Styl konkursowy * American Barleywine American Wheat Belgian Dark Strong Ale Brett IPA Brut IPA Coffee Pale Ale Doppelbock Grodziskie Jasne Pełne (Světlý Ležák) Kellerbier Munich Dunkel (Bawarskie Ciemne) Owocowy Berliner Weisse Roggenbier Russian Imperial Stout Saison Wędzony Foreign Extra Stout A takie w rzeczywistości były kategorie w tym roku – Brett English Barleywine, – Sour Imperial IPA, – Belgian Dubbel, – Fruit Gose, – Lager Wiedeński, – Smoked Stout, – Session IPA, – American Porter
 7. O to dobra wiadomość. bo mi zalegacie też z tymi chmielami od Piłata, co prawda nie tak długo, bo "zaledwie", od VIII WKPD. Tylko że wtedy zakładam że były to chmiele stosunkowo świeże z sierpniowego zbioru. Teraz to będą starocie.
 8. Witam, Niestety moja paczka utknęła z nieznanych powodów w WER Chorzów i z tego wynika że dojdzie najszybciej w poniedziałek ( mimo że wysyłana 19 tego). Czy można liczyć na dopuszczenie do konkursu?
 9. Dodam tylko, na razie półoficjalnie, że w najbliższą sobotę będzie live u Tumka (Kanał YT Browar Gdynia), gdzie będzie można poznać sylwetkę nowego GCh i Mistrza Polski w jednej osobie Adama Necla. Oczywiście w planie degustacja Wheatwine'a ze zwycięskiej warki (bez pytań o szczegóły receptury bo ona jest już własnościa Browaru w Cieszynie, ale jak co roku wkrótce pojawi się na stronach PSPD). Jest mi niezwykle miło zaanonsować to wydarzenie ponieważ Adam warzy razem z nami w GIP-ie i jest zdaje się pierwszym GCh z Pomorza Gdańskiego. Zapraszam wszystkich do oglądania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.