Jump to content

Withereggie

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Withereggie last won the day on December 28 2019

Withereggie had the most liked content!

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar z Kostki
 • Rok założenia
  2017
 • Liczba warek
  181
 • Miasto
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie: jak Jak tam metryczki finałowe bo wciąż nie mam za Koźlaka...
 2. Za kilkanaście warek Twój entuzjazm zniknie...
 3. Weź też pod uwagę, że wszystkie urządzenia chłodzące wytwarzają ciepło😉
 4. Bo kasa płynie na konto centrali a dopiero później przychodzi info do oddziału... Spokojnie. Po niedzieli się wyklaruje.
 5. Pytanko: z racji ogólnoświatowej obstrukcji przed "koroną" widać, że DESPREJ albo wyszedł albo sprzedawcy na alledrogo chcą wykorzystać okazję by zarobić szybciej swój pierwszy milion. Jaką można zastosować alternatywę dla TEGO środka? Chodzi mi o grupę opartą na podobieństwie... thx
 6. Zawsze jest wymagane to czemu tu miałoby być inaczej?😉
 7. Nie wiem czy wiecie, ale panel z tabelkami umarł i nawet nie ma jak sprawdzić czy są metryczki... Edit: doczytałem że był zonk z eliminacyjnymi, to rozumiem że i finałowe pójdą mailem? Wiadomo kiedy?
 8. Taką metodą masz różnice między brzeczką, a czujnikiem nawet kilka stopni. Jeśli nie zmienisz ich to zacznij fermentować o 2C niżej na początku. I tutaj bym się spierał: od kilku warek prowadzę testy, urządzenie złożone przez kolegę zaopatrzone w dwa czujniki d18b20. Jeden z nich przyklejony do wiadra i odizolowany od otoczenia lodówki. Drugi w 30cm gilzie umieszczonej w pokrywie - czujnik ma końcu wypada niemalże w osi x i osi y brzeczki. Różnica pomiędzy nimi jest mniejsza niż 0,5°C. Test robiony naprzemiennie tzn. zamieniałem czujniki miejscami celem wyłapania różnic. Zaznaczam, ż
 9. Nie wiem jaki dostawca, brałem z CP (jeszcze nie od PH), SMaSH z Zulą 2019 ugrał 2 miejsce na Gwiazdkowym. Chmielone na hopstand i na zimno. "Dla mnie takie argentyńskie" jabłko z wyraźnym cytrusem.
 10. @mundex a będzie jakiś live czy wrzucicie wyniki w sobotę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.