Jump to content

PaniczDoBrewdziej

Members
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  ReBelgia
 • Rok założenia
  2017
 • Liczba warek
  100
 • Miasto
  Lublin

Kontakt

 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

1701 profile views

PaniczDoBrewdziej's Achievements

 1. Na stronie PSPD jest tylko pierwsza dziesiątka. Można gdzieś zobaczyć cały ranking?
 2. Czy w kategorii Fruit Saison dozwolone jest użycie tylko jednego owocu czy można dodać mix kilku?
 3. Moim zdaniem: pszenica prażona odpada jak ma być White , chyba że rzeczywiście chodziło Ci o niesłodowaną, whirlfloc niepotrzebny, no i pierwszą przerwę zrobiłbym w 2-3 stopnie niższej temperaturze. Do White IPA wybierz drożdże do Witbiera, nie US-05. FM23 nie używałem, FM20 dla mnie ok. Reszta wygląda w porządku.
 4. Jak tytułować przelew z opłatą za udział, bo nie mogę tego znaleźć w regulaminie?
 5. Do konkursów 2020 trzebaby chyba ten wątek przenieść.
 6. A ja bardzo chciałabym tego spróbować. A tu się Baltic Porter Day zbliża......
 7. Również mam piwko pod ten konkurs i z chęcią dorzuciłbym je do jakiejś wspólnej wysyłki - wiadomo, taniej tak (chyba taniej, nie wiem, bo nigdy nic nie wysyłałem za granicę) i przede wszystkim pewniej. Ale tak sobie pomyślałem przy tej okazji, czy nie byłoby ciekawą koncepcją stworzenie jakiegoś funduszu celowego na takie akcje. Czy nie mogło by być to np w ramach struktur PSPD. Żeby z tych pieniędzy finansować wysyłkę piw polskich piwowarów na zagraniczne konkursy. Nie wiem czy miałoby to sens, czy by się sprawdziło, czy zebrała by się grupa ludzi chętnych na to łożyć, i jak to w ogóle zorganizować, ale może jest to jakiś pomysł. Żeby dobry człowiek, który poświęca swój czas i środki, wożąc nasze piwa gdzieś po obcych landach miał z tego coś więcej niż "dziękuję" a przynajmniej nie był na tym bardzo w plecy.
 8. Czy ktoś używał może rocznika 2019? Mam 100g i nie wiem czy do jakiegoś AIPA warto go na aromat używać, czy raczej nic ciekawego nie wniesie? Czy w ogóle ma on jakieś cechy wspólne z amerykańskim Cascadem? Jeśli nie to jakich nut się mogę po nim spodziewać?
 9. Kiedy będą aktualizowane wpłaty i dostawy piw w systemie zgłoszeniowym?
 10. Czy wpłaty będą uaktualnianie w systemie zgłoszeniowym? Pytam bo robiłem przelew we wtorek, dziś jest piątek, a zgłoszenie widnieje wciąż jako nieopłacone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.