Skocz do zawartości

zgoda

Members
 • Zawartość

  6292
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zgoda

 • Urodziny 04.05.1971

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Clair de Lune
 • Rok założenia
  2010
 • Miasto
  Wołomin

Kontakt

 • Imię
  Jarek
 1. zgoda

 2. Dziennik piwowarski Wena

 3. Brewlog

  Repozytorium z kodem ponownie jest na GitHubie i jest całkowicie publiczne. Można robić PR, można zgłaszać problemy. https://github.com/zgoda/brewlog
 4. Brewlog

  Po jakimś roku coś mnie tknęło i zrobiłem mały update tego, co mi przeszkadzało: na stronie warki są linki do poprzedniej i następnej (w ramach tego samego browaru) u góry strony w czarnym pasku jest quasi-wyszukiwarka, działa tak jak na Twitterze (uzupełnia wyniki w miarę wpisywania)
 5. Hop spider od Chińczyka

  Możesz włożyć więcej niż 1.
 6. A, udało się jakoś. Jednak za dużo, rezygnuję.
 7. W telefonie nie widzę ceny, możesz podać? Wziąłbym 2, ale nie wiem po ile je masz.
 8. przegazowanie z czasem

  Niedofermentowane.
 9. Brown Porter

  Ten z czekoladowym jasnym jest do picia po miesiącu. Wychodzi zwykle nieco bardziej kawowy i nie taki "misiowaty" jak na brown, ale też ma wszystko co powinien. Program do układania receptur się przydaje, żeby nie wyszło za ciemne, bo czekoladowym ciemnym tylko się reguluje barwę, może być 50g, może 60. Cały opiekany smak daje czekoladowy jasny. Z wersją na brown jest prościej, po pół kilo brown i crystal, 100g czekoladowego ciemnego i reszta pale. A monachijski nie zaszkodzi, może być i z kilo. Ilości podane na warkę 20 litrów.
 10. No i wszystko poszło, dziękuję za opróżnienie garażu ze skrzynek. Wysłane z mojego V1_Viper_S4G przy użyciu Tapatalka
 11. Reduktor CO2- cała prawda

  Butla normalna ma zawsze gwint z lewej, więc z prawej nie podłączysz. W innym przypadku tylko obróć manometr o 180 stopni.
 12. Brown Porter

  Robisz sprzątanie magazynu? Jak masz czas czekać aż się ułoży, to tylko pale, crystal, brown i trochę czekoladowego ciemnego. Jak chcesz szybko, to pale, czekoladowy jasny, crystal i czekoladowy ciemny.
 13. A, jeszcze - jak znajdę, to dokładam dobrą włoską stalową kapslownicę, trochę kapsli też może znajdę.
 14. No sorry, najpierw spojrzałem na pw... Ale jak coś zostanie albo jeszcze coś wygrzebię w garażu to dam znać.
×