Jump to content

zgoda

Members
 • Content Count

  6294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zgoda last won the day on September 23 2018

zgoda had the most liked content!

About zgoda

 • Birthday 05/04/1971

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Clair de Lune
 • Rok założenia
  2010
 • Miasto
  Wołomin

Kontakt

 • Imię
  Jarek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zgoda

  Brewlog

  Poszło szybciej niż myślałem. W kwietniu będzie następne wyłączenie - będę przenosił aplikację na inny VPS.
 2. zgoda

  Brewlog

  Są jacyś użytkownicy, więc informuję zawczasu. W tygodniu 11-15 lutego będę wyłączał serwis co jakiś czas - Google kazało przestać używać G+ do logowania użytkowników i trzeba było trochę podłubać w kodzie. Nie wiem dokładnie kiedy i ile razy - prawdopodobnie rano przed 10 codziennie na jakieś pół godziny do godziny. Ogólnie uważam że serwis działa, więc żadnych ą ę apdejtów raczej nie będzie.
 3. zgoda

  zgoda

 4. zgoda

  Brewlog

  Repozytorium z kodem ponownie jest na GitHubie i jest całkowicie publiczne. Można robić PR, można zgłaszać problemy. https://github.com/zgoda/brewlog
 5. zgoda

  Brewlog

  Po jakimś roku coś mnie tknęło i zrobiłem mały update tego, co mi przeszkadzało: na stronie warki są linki do poprzedniej i następnej (w ramach tego samego browaru) u góry strony w czarnym pasku jest quasi-wyszukiwarka, działa tak jak na Twitterze (uzupełnia wyniki w miarę wpisywania)
 6. Strasznie skomplikowane. Nie wystarczy pale, żytni i barwiący? Żyto samo z siebie daje duże wrażenie pełni.
 7. Możesz włożyć więcej niż 1.
 8. W telefonie nie widzę ceny, możesz podać? Wziąłbym 2, ale nie wiem po ile je masz.
 9. zgoda

  Brown Porter

  Ten z czekoladowym jasnym jest do picia po miesiącu. Wychodzi zwykle nieco bardziej kawowy i nie taki "misiowaty" jak na brown, ale też ma wszystko co powinien. Program do układania receptur się przydaje, żeby nie wyszło za ciemne, bo czekoladowym ciemnym tylko się reguluje barwę, może być 50g, może 60. Cały opiekany smak daje czekoladowy jasny. Z wersją na brown jest prościej, po pół kilo brown i crystal, 100g czekoladowego ciemnego i reszta pale. A monachijski nie zaszkodzi, może być i z kilo. Ilości podane na warkę 20 litrów.
 10. No i wszystko poszło, dziękuję za opróżnienie garażu ze skrzynek. Wysłane z mojego V1_Viper_S4G przy użyciu Tapatalka
 11. Butla normalna ma zawsze gwint z lewej, więc z prawej nie podłączysz. W innym przypadku tylko obróć manometr o 180 stopni.
 12. zgoda

  Brown Porter

  Robisz sprzątanie magazynu? Jak masz czas czekać aż się ułoży, to tylko pale, crystal, brown i trochę czekoladowego ciemnego. Jak chcesz szybko, to pale, czekoladowy jasny, crystal i czekoladowy ciemny.
×
×
 • Create New...