Jump to content

Baltazar ąbka

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Baltazar ąbka

 • Birthday 08/30/1985

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  18
 • Miasto
  Dywity

Kontakt

 • Imię
  Paweł

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. Cześć! Jeśli będziesz sprzedawał osobno to chętnie kupię chłodnicę. Daj znać jakby co. Pozdrawiam.
 2. W czwartek, 22 sierpnia organizuję II Mazurski Festiwal Piw Domowych, nalewek i okowitek. Jest to kameralna i niekomercyjna impreza niedaleko Rynu. Jeśli jesteś zainteresowany - proszę o kontakt na biuro@mazury.in - napiszę o szczegółach lub tel. 606 912 946. Poszukuje piwowarów domowych z Warmii i Mazur. Pozdrawiam: Jarek

 3. Polecam wysłuchać wykładu Czesława Dziełaka na WFP dotyczącego fermentacji (do znalezienia naYT) tam jest wszystko wyjaśnione.
 4. W styczniu byłem na skupie złomu i mieli tam 2 kegi (30 i 50) gość mówił że sprzedają po 10 zł za kg. Może Ci to pomoże.
 5. Cześć! Często przeglądam ale wstyd się przyznać - rzadko korzystam. Może wynika to z mojego małego doświadczenia, może też z braku opisu efektów (jak pisali koledzy wcześniej) . Ogólnie uważam dział za bardzo interesujący. Pozdro!
 6. Witaj kolego! Powodzenia w garach! 😉
 7. Myślę, że skoro regulamin był na tym forum to i wyniki będą. Cierpliwości koledzy!
 8. No to gitara. Będzie wiadomo co poprawić w przyszłości.
 9. Proponuję zajrzeć na profil Fb konkursu tam wszystko jest wyjaśnione. Taka sama sytuacja jak u ciebie. Pozdrawiam!
 10. Witam sąsiada zza miedzy!

   

  1. aopon

   aopon

   a witam witam :) No to wiadomo, jak będziesz zamawiał jakieś składniki na warki to daj znać, zawsze dostawa taniej :)

  2. aopon

   aopon

   tylko pisz ma mojego maila, andrzej@liberosoft.pl

 11. Miło mi przywitać grono szanownych koleżanek i kolegów piwowarów. Pierwszy rok warzenia za mną. Nie zostałem eksmitowany z domu za moje hobby więc jakiś sukces jest! Przez ten rok nieśmiało przeglądałem forum i parę warek popełniłem. Piwowarstwem domowym zainteresowałem się ponieważ miałem dość tego co jest dostępne w sklepie. Dziękuję za zdobytą tu wiedzę i życzę wszystkim powodzenia oraz radości z naszej wspólnej pasji! za Wasze zdrowie!!
 12. Brawo panowie! Wszystko pokazane i opowiedziane tak jak to powinno być. Myślę, że wielu początkujących jak i doświadczonych piwowarów coś wyniesie z warsztatów. Może następnym razem coś o dekokcji i kleikowaniu? Pozdrawiam i życzę powodzenia!
×
×
 • Create New...