Jump to content

R2r

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Sklep dla piwoszy i piwowarów. Otwarty dosłownie kilka dni temu. Miałem okazję dziś tam zajrzeć wracając od dentysty Wrażenia jak najbardziej pozytywne - niskie ceny, szeroki asortyment, fachowa obsługa
  2. Hejka. Moje pierwsze piwo dojrzewa już w butelkach . Wyszło naprawdę nieźle - dark ale Chciałbym teraz uwarzyć sobie stout'a z ekstraktów. Czy ktoś dysponuje może przepisem na coś takiego? Jestem początkujący i jak na razie chciałbym uniknąć zacierania. Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  3. Właśnie zaczynam swoją przygodę z warzeniem piwa Jak na razie jestem zielony w tym temacie, ale mam nadzieję, że w razie potrzeby mogę liczyć na pomoc i rady forumowiczów ;D. Pozdrawiam.
  4. Witam wszystkich. Gratuluję Wojtasw77 udanego piwka. Jakiej wody użyłeś? Kranówka czy jakaś źródlana? Będę się starał naśladować Twoje sukcesy. Właśnie przymierzam się do swojej pierwszej warki. To jest mój pierwszy post ;D Troszkę już poczytałem. Sprzęt jest już w drodze. Na początku przymierzałem się do Stouta, ale niestety nie ma takowych zestawów ekstraktów. Zacznę więc od ciemnego ale. Mam nadzieję że będzie czarne jak smoła
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.