Jump to content

rolek86

Members
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Roland

Piwowarstwo

 • Miasto
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1443 profile views

rolek86's Achievements

 1. To też mam małą uwagę odnośnie tych tabel. W kolumnie drugiej, w punktach ekstraktu, moim zdaniem powinno być plato a w nawiasie og. Tak jak w innych pozycjach. Generalnie jednostki imperialne chyba powinny być usunięte. Bo w PL używamy metrycznych. A jeśli ktoś używa innych to może sobie przeliczyć
 2. Gdyby ktoś był zainteresowany to jeszcze mam kilka sztuk
 3. U mnie tak samo wyglądało. Drożdże długo się zabierały do pracy (start fermentacji ustawiłem na 16C), ale jak ruszyły to piana była gruba i długo się utrzymywała. Po zamieszaniu fermentorem wszystko opadło. Ogólnie to fajne drożdże.
 4. Podbijam. Ogłoszenie ciągle aktualne. V2
 5. Podbijam. Ogłoszenie ciągle aktualne.
 6. Mam na sprzedaż wymiennik ciepła Promag, 30 szt na 30kW. Powierzchnia wymiany 0.69 m2 czyli dość dużo. Sprzedaję całość jak na zdjęciu czyli wymiennik z szybkozłączami i wężami. Schłodził u mnie kilkanaście warek. Chłodzi bardzo szybko. Cena 270 zł + wysyłka. Do negocjacji. Serdecznie zapraszam
 7. Będziesz miał 12V jak załączysz gpio i tranzystor za pomocą rpi. Musisz podłączyć płytkę pod rpi i załaczyć w craftbeerpi dany gpio. Inaczej będzie tak pokazywać. Przed podłączeniem rpi upewnij się że zasilanie na rpi jest 5V żeby nie spalic maliny.
 8. Mały update. Mam jeszcze dostępne sztuki. Mogę zamontować reset magnetyczny na życzenie. Cena bez zmian.
 9. Cześć, Zostało mi kilka sztuk iSpindli na sprzedaż. Całość złożona jest m.in. na elementach PET Geocaching, koszyk z keystone z TME, moduł Wemos D1, termometr cyfrowy DS18B20, żyroskop akcelerometr MPU-6050, GY-521, akumulator.Całość złożona i przetestowana. Gotowe do wysyłki. Cena 150 zł + KW.
 10. @WojtekGaaD i @330ml Dzięki za info. To w sumie jak nie musi być konkretny kąt to problem z głowy
 11. Wrzuciłem do peta mały ciężarek i jest w miesci się w tych widełkach. Ale bez ciężarka około 35 stopni. Zastanawiam się czy trzeba się bawić?
 12. Panowie, Mam wersję z płytka pcb. Czy konieczne jest ustawienie (na wodzie) tego kąta 24-26 stopni? Czy wystarczy dowolny punkt startowy i kalibracja dla pozostałych punktów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.