Jump to content

dziedzicpruski

Members
 • Content Count

  2498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

dziedzicpruski last won the day on September 12

dziedzicpruski had the most liked content!

3 Followers

Kontakt

 • Imię
  zet

Piwowarstwo

 • Miasto
  autosia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak cedziłeś jeszcze przez skarpetę to po co ta całą zabawa z sitkiem ? niby miało być prościej . Co do osadów chmielowych wystarczy po zlaniu do wiadra z kranikiem zaczekać przed rozlewem ze 30 min i większość paprochów opadnie na dno.
 2. Dopijam końcówki, ta wędzonka ogniskowa(bardziej nawet podkładowa) jednak mi nie wchodzi,da się pić ale bez szału, nie powtórzę tego wariantu grodziskiego, będę na pewno robił w ten sam sposób, ale z normalnego słód .
 3. Doktor z alpejskiej wioski znowu się we mnie obudził mam risa który jest b.średni, praktycznie go nie piję od 2 lat, strasznie palony, wręcz spalony, trochę alkoholowy ,zmieszałem z kwasem z malinami i wyszło całkiem dobre w smaku coś na kształt czerwonego wina, raczej nie połapałbym się, że to piwo,tak, że eksperyment udany.
 4. Kupiłem ostatnio ejlowe i po 12 godzinach paczka jak balon .
 5. Temat jest o ŚOR i kołkach zaprawianych syfem, a nie o chmielu w piwach bezalkoholowych, Kopyr skupił się na nieistotnym w tym przypadku marketingowym bełkocie, zamiast zająć się chemią i prześwietlić ten temat , mnie bardziej interesuje czy ten środek faktycznie likwiduje kreozot w glebie.
 6. A co tam jest niemerytorycznego, kołki są zaprawione szkodliwym gównem, każde działanie które to znosi jest dobre.
 7. Zawsze tak robię, ale warunek ,słoik musi być wygrzany w piekarniku i do gorącego gorące lać, coś koło 100sC, jak za bardzo to może wykipieć.
 8. Dobra, kupie suchy na jeden 2 startery, może nie zgumowacieje, standardowo mam brzeczkę zamrożoną w sezonie i na niej robię startery, przemyślałem sprawę i stwierdziłem ,ze nie chcę dużej puszki, wystarczy mała. Dzięki wszystkim za rady
 9. Miałem kiedyś suchy i strasznie się lepił i wciągał wilgoć, pewnie z pokrywka lepszy, ale chodzi o ten konkretny (ewentualnie inny z TB) ,ekstrakt przy okazji innych zakupów w planie jest.
 10. Jak w temacie, chodzi o to żeby dało się go zamykać wielokrotnie. Z TB najlepiej, ten się nada ? . https://twojbrowar.pl/pl/ekstrakty-slodowe-plynne/228-jasny-plynny-ekstrakt-slodowy-12kg.html
 11. Coś mi się nie chce wierzyć, ja znowu miałem znajomych którzy pracowali w eko w Niemczech i tam przestrzegali tego ścisłe, jak zadeklarujesz biot to nawet w dzikiej Polszy robią badania wyrywkowe, jak ich wieźli do szpitala na pęczki, to raczej ktoś by się zainteresował współczesną Treblinką. Pomidory pod osłonami nie wymagają jakiejś strasznej chemii, większość tego co uprawia się towarowo jest bardziej odporna na popularne choroby pomidorów.
 12. Posłuchałem, ale jaka afera, kopyr się czepił bzdur wypisywanych w tym artykule, a nie słupów zaprawionych tym czy innym zajzajerem. Problem jest czy te mikroorganizmy są skuteczne.
 13. Bez przesady, nie ma chyba takiego targetu w Polsce dla którego warto by robić taką kampanię szeptaną. Z randapem, dopóki nie zakażą stosowania tego gówna trzeba żyć niestety, bo wpieprzamy go prawie ze wszystkim.
 14. Tonie chodzi o smart tylko o wielkość prowizji, ale tak naprawdę znakomita większość ceny ma u siebie i na allegro takie same.
×
×
 • Create New...