Jump to content

andy196824

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

andy196824 last won the day on September 27 2019

andy196824 had the most liked content!

Kontakt

 • Imię
  Andrzej

Piwowarstwo

 • Miasto
  ŁÓDŹ

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. W lipcu temperaturę miałem 12 stopni, teraz mam 11 stopni i wilgotność 73%. Jak bym drugi raz budował to było by kilka zmian. Ściany by poszły lane z betonu ,a nie z bloczka fundamentowego. Duży koszt uszczelniania i dużo pracy, ale teraz jest ok. mam sucho bez plam i wykwitów. Wielkości bym nie zmieniał jest idealna .
 2. regał na winko też już jest.😈
 3. Drzwi już skończone teraz kamień i kostka .
 4. temperaturę mam nadzieję że będę miał niską. co do słupów to może by się obyło ,ale chciałem mieć pewność że jak będę kosił trawę i wjadę traktorkiem to nie zaparkuję dwa metry niżej 😉. Izolacja na stropie to : 2 razy dysperbit , 2 razy papa ,pianka do ocieplania rur w rolce ,2 razy folia budowlana i jeden raz folia kubełkowa mostowa.
 5. Nareszcie wytynkowane ,teraz szalunek i lanie stropu
 6. Jeszcze udało mi się wylać strop nad schodami , ale to już wszystko na ten rok. Niestety mam inny problem a mianowicie woda gruntowa spowodowała że do piwniczki napompowało mi 10 cm wody . Woda weszła między posadzką a ścianą, tam gdzie jest izolacja pozioma . Ścian jeszcze nie tynkowałem więc na wiosnę będę musiał pomyśleć o izolacji wewnątrz piwniczki.
 7. darinho, bardzo fajnie zagospodarowałeś wolne miejsce , i to tanim kosztem
 8. Koszt to jakieś 10 000 zł materiał , koparka , grucha do wylania ławy. Za robotę nie płacę bo robię sam.Z piwem można się podłączyć miejsca będzie dużo
 9. nareszcie koniec z murowaniem. Schody też już wylane ,jeszcze tylko jakieś drobne prace w tym roku ,resztę trzeba będzie zostawić na przyszły rok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.