Jump to content

andy196824

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

andy196824 last won the day on October 25 2018

andy196824 had the most liked content!

Kontakt

 • Imię
  Andrzej

Piwowarstwo

 • Miasto
  ŁÓDŹ

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. regał na winko też już jest.😈
 2. Drzwi już skończone teraz kamień i kostka .
 3. temperaturę mam nadzieję że będę miał niską. co do słupów to może by się obyło ,ale chciałem mieć pewność że jak będę kosił trawę i wjadę traktorkiem to nie zaparkuję dwa metry niżej 😉. Izolacja na stropie to : 2 razy dysperbit , 2 razy papa ,pianka do ocieplania rur w rolce ,2 razy folia budowlana i jeden raz folia kubełkowa mostowa.
 4. Nareszcie wytynkowane ,teraz szalunek i lanie stropu
 5. Jeszcze udało mi się wylać strop nad schodami , ale to już wszystko na ten rok. Niestety mam inny problem a mianowicie woda gruntowa spowodowała że do piwniczki napompowało mi 10 cm wody . Woda weszła między posadzką a ścianą, tam gdzie jest izolacja pozioma . Ścian jeszcze nie tynkowałem więc na wiosnę będę musiał pomyśleć o izolacji wewnątrz piwniczki.
 6. darinho, bardzo fajnie zagospodarowałeś wolne miejsce , i to tanim kosztem
 7. Koszt to jakieś 10 000 zł materiał , koparka , grucha do wylania ławy. Za robotę nie płacę bo robię sam.Z piwem można się podłączyć miejsca będzie dużo
 8. nareszcie koniec z murowaniem. Schody też już wylane ,jeszcze tylko jakieś drobne prace w tym roku ,resztę trzeba będzie zostawić na przyszły rok.
 9. niestety idzie bardzo wolno. ciągle pada , jak przyjadę z pracy o 16 to do wieczora mam mało czsu, i jeszcze muszę zaznaczyć że wszystko robię sam ,czyli muszę wymieszać beton w betoniarce potem przetransportować go na dół , bloczki też same nie wskoczą do dołu ,a potem zostaje jeszcze wymurowanie tego wszystkiego. Ale jak już skończę piwniczkę to nie wyjdę z niej przez tydzień
×
×
 • Create New...