Jump to content

rudi1973

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About rudi1973

 • Birthday 01/16/1973

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Rudiego
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  kto by to liczył
 • Miasto
  Mroków

Kontakt

 • Imię
  Rudi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rudi1973's Achievements

 1. Witam, czy jest jakaś szansa skorzystania z receptur na wiki
 2. Witam,co do samego pieczenia polecam formy typu(RZYMSKIEGO)sam próbowałem w blaszkach,ale się nie dopiekały, a ciasto w połowie było surowe.
 3. Z tego co mi wiadomo,to nie powinno się robić piwa,tam gdzie latają drożdże winne.
 4. Witam,ja robiłem owocowe na koźlaku.Pod koniec gotowania brzęczki dodałem ok.kilograma owoców,malina,aronia i czarna porzeczka,piwo wyszło naprawdę bardzo dobre.Jedyny problem to dość duży osad na dnie.Ale zapach i smak bajka, poza tym wyszło dosyć mocne.
 5. Dzięki za wsparcie a poddawać się nie będę ponieważ jak moja piękniejsza połowa przetrawi piwnice to biorę się za budowę pieca chlebowego.
 6. Dodawałem pasteryzowane maliny i powiem że coś z nich pozostało.Prawda jest taka że piwo z sokiem nie będzie nigdy takie jak po fermentacji.Moje owocowe było na koźlaku bo akurat takie przerabiałem i było całkiem jest całkiem dobre.A mrożenie owoców jest całkiem dobrym sposobem.
 7. Witam,ma się rozumieć co do daty,ja też próbuję coś upiec ale na drożdżach wychodzi bardzo spieczony,piekę w piekarniku elektrycznym a na zakwasie praktycznie mi nie urósł.Ale to chyba mój błąd bo nie robiłem zaczynu.
 8. Witam,po ześrutowaniu kilkunastu kilogramów w sklepie PIWOWARA ,przypomniałem sobie o rodzicach a bardziej o maszynie wieloczynnościowej którą zakupili jeszcze za dobrych czasów komunistycznych.Zdaje egzamin na 1000%a ześrutowanie na warkę zajmuje jakieś 4minuty.
 9. A czy używał ktoś laktozy?do osłodzenia takich wynalazków.
 10. Witam,czy ktoś robił tego rodzaju piwa?.Ja sam zrobiłem dwie warki malinowego z własnych malin.Jedną zrobiłem z dodatkiem laktozy by było bardziej słodkie ale wyszło jakieś takie nie za bardzo,samo malinowe było już lepsze.Natomiast bardzo dobre wyszło piwo wieloowocowe ,to znaczy do gotowania dodałem czarnej porzeczki,aronie i maliny.
 11. Dzięki,dostałem już instrukcje a piwniczka nie dawała mi spokoju parę lat.
 12. wielkie dzięki,człowiek się uczy całe życie
 13. komputer nie jest moją mocną stroną,pomożecie stawiam piwo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.