Jump to content

MeHow77

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MeHow77

 1. Mogę dopisać 2 piwa zakręcony byłem pomocą przy warszawskim konkursie?
 2. Gdzie będzie można śledzić przebieg, albo sprawdzić wyniki?
 3. ja jeszcze czekam..Na jaki adres email trzeba się przypominać?:P
 4. Wybacz, ale ja tylko przekazuje co mi powiedział człowiek odpowiedzialny za recepcję. Myślę, że ilość piw, które przyszły na konkurs nieco go przytłoczyła - nie spodziewał się chyba takiej skali. Zostało zgłoszonych: 60 piw w kategorii Piwo Grodziskie 42 piwa w kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego" pełnych list startowych nie będzie niestety. Podejrzewam, że od razu pojawią się wyniki finałowe, nie będzie publikacji w piątek osób zakwalifikowanych do finału. Dzień dobry! Dlaczego nie bedzie list. ? To tylko kwestia wypisania nazwisk piwowarow.. Jestem strasznie ciekaw jak moje piwo sobie radzi. To trochę taka frajda że sie obserwuje czy piwko przeszlo eliminacje,..potem czy weszło dalej.. Jak tubpotem stwierdzic na ile piwo bylo np gorsze od innych albo jaka przewaga wyprzedzilo.. Nie wiem co inni o tym myślą,ale ja sądzę, że jest to kwintesencją każdych zawodów. Nerwy,stres zabawa..chęć sprawdzenia rankingu hahah pozdrawiam!!
 5. Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam
 6. Dziękuję. Juz mi wsZystko opowiedział;-)
 7. PrzeprasZam za pytanie,może głupie.. ale Jak sie odbywa ten finał/impreza? Nie jestem z Łodzi wiec mam dylemat czy jechać na konkurs ,a jesli nawtet to czy autem,pociagiem .. niby lokal nieczynny to niewiiem czy uczestni moga przyjsc i czy jest tego sens i czy moga piwa pić/ próbować..? Nie jeździłem jeszcze na tego typu imprezy.stad moje rosterki.a dzien trzeba zaplanować.
 8. Jakieś widełeczki chociaż,? bo chciałem z WarszAwy podjechać pokibicowac swojemu piwu haha.
 9. Jakiś stream będzie z eliminacji? ;-).. Wiadomo w jakich godzinach odbywa sie niedZielny finał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.