Jump to content

prozac

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by prozac

  1. Nie rozumiem co chciałeś przekazać przez ten post, ale dziękuję za wysiłek włożony w jego napisanie. Sorry, ale ostatnie co by mi przyszło do głowy to gotowanie płatków dębowych z obawy o infekcję... Bardzo dobrze dla ciebie. Chciałeś pochwały? Uznania? Nie rozumiem. Naśmiewanie się z mniej doświadczonych dodaje ci trochę poczucia wartości, ktorego brakuje ci na co dzień?
  2. Tak zrobiłem, ale odpowiedzą pewnie dopiero jutro. Nie zawsze mam czas się pobawić w kuchni, myślałem, że może ktoś przypadkiem ma. Bałem się o infekcję. Ale skorzystam z porad powyżej, dzięki. Nie rozumiem co chciałeś przekazać przez ten post, ale dziękuję za wysiłek włożony w jego napisanie.
  3. Cześć, gdzieś zgubiłem instrukcję do zestawu Prawdziwy RIS z BA, może ktoś poratuje skanami, kompletnie nie wiem jak to chmielić. W zestawie było 60g progress, 30g english golding, 30g fusion, 30g minstrel oraz jęczmień palony. planowałem do tego jeszcze na 5 minut dodać płatki dębowe, poratujecie?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.