Jump to content

PIkaWA

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About PIkaWA

 • Birthday 11/28/1988

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  PIkaWA
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  60
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. No i słusznie Cervezapapi. Nic na siłę. Może nie ma sensu się napraszać, skoro u organizatorów taki 'luz'. Z resztą, czy na pewno chcesz później ewentualnie dopraszać się całymi miesiącami o nagrody tak jak na Warszawskim KPD organizowanym przez tą samą ekipę. Daj sobie pokój i nie marnuj energii. Warz piwa pod inne konkursy.
 2. Panowie trochę szacunku do Organizatorów. Oni na prawdę mają co robić żeby rozliczyć taki konkurs. Dajmy im czas aby to spokojnie ogarneli! Z resztą teraz jest jeszcze młody czas, w zeszłym roku słody były jakoś grudzień, styczeń jak pamiętam!
 3. Już Kolegę uspokajam. Od dwóch czy trzech lat, jest to zupełnie normalny poziom sita eliminacyjnego. Nie da się jednak ukryć iż wpływa to bardzo zniechęcająco na Piwowarów i z roku na rok ilość uczestników w większości konkursów spada.
 4. Czy Organizatorzy zamierzają podać pełne wyniki konkursu?
 5. Niestety nie działa przekierowanie. Musisz po staremu przekopiować numer rachunku do przelewu w bankowości internetowej i tyle.
 6. Jako sędzia w tym konkursie pozwoliłem sobie przekopiować listę zwycięzców również na to forum. Gratuluję wszystkim finalistom! Albae Cerevisiae: I. Dawid Fandrejewski 38,75 pkt II. Marek Kawecki 37,75 pkt III. Adam Trybułowski 35,25 pkt IV. Marek Lutowski 35 pkt V. Piotr Przymusiak 31,75 pkt VI. Marcin Jamontt 27,5 pkt Foreign Extra Stout: I. Michał Borawski 40 pkt II. Julian Ćwirko 38,2 pkt III. Mikołaj Pieczyński 37,8 pkt IV. Kamil Walkowicz 36,2 pkt V. Robert Sarnecki (ex aequo) 36 pkt V. Damian Wadas (ex aequo) 36 pkt VII. Marcin Stajszczak 29,6 pkt
 7. Jak się okazuję wszyscy głosują za starą formułą. Wyjątkowa jak na Polaków zgodność. Ja również jestem za powrotem do starego systemu.
 8. Poważnie kończycie recepcję piw na trzy tygodnie przed konkursem? Chyba Wam nie zależy na frekwencji . Ledwo w zeszłym tygodniu opublikowaliście (i to tylko u siebie na fejsie) pełen opis polskiego jasnego ale a tu jeszcze tak skracacie wysyłkę. Widzę, że organizator robi co może by mieć jak najmniej pracy przy ocenie piw.
 9. Do czwartku musisz się tylko zdecydować, na wysyłkę piw masz czas do 15-tego!
 10. Przepraszam, że trochę z innej beczki ale muszę chłopakom (Kacprowi i Marcinowi) pogratulować, bo raptem parę dni temu wspólnie zdawaliśmy egzamin a oni już sędziują. Szacunek Panowie i brawo za organizację!
 11. Szczerze mówiąc przegapiłem termin wpłaty, dlatego mam pytanie. Czy w kategorii lemoniady chmielowej, która to będzie się odbywać dopiero w czerwcu nie można by przedłużyć terminu wpłat na konkurs?
 12. Witam! Czy wszystkie planowane w listopadzie terminy są utrzymane i konkurs odbędzie się w pierwszej połowie maja?
 13. Zostawmy Koledzy i Koleżanki problem związany z Facebookiem i zasadność jego użycia jako medium informacyjnego. Jedyne co pozostaję w tej sytuacji to oficjalnie poprosić organizatorów o upublicznienie wyników konkursu na ogólnodostępnym forum bądź stronie PSPD.
 14. Po to iż nie posiadam FB i nie znam żadnych wyników.
 15. A można oczekiwać pozostałych wyników eliminacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.