Jump to content

BROWAR KWARTA

Members
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

About BROWAR KWARTA

 • Birthday 06/14/1972

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  BROWAR KWARTA
 • Miasto
  józefosław/warszawa

Kontakt

 • Imię
  waldek

Recent Profile Visitors

763 profile views
 1. Ja także dostałem informację od Twojego Browaru, że nie otrzymali jeszcze informacji i dlatego nie mogą przesłać.
 2. 15 g tonki....To tylko ją będzie czuć i nic więcej Tak z ciekawości jak wyszło to piwo ?
 3. Jak można wysłać piwo na ten konkurs ? Jest gdzieś regulamin itp ? Pozdrawiam
 4. Tak informacyjnie właściwie żeby inni nie popełnili tego błędu związanego z zakładanym odparowaniem podczas gotowania Z brzeczki po wysłodzeniu wyszło 14,5 litrów o 20,5 Blg, po 70 minutach gotowania wyszło finalnie 7,5 litra o 33 Blg. Po 2 miesiącach fermentacji drożdżami US-05 zeszło do 14 Blg. W smaku dobre ale niestety ulepek... pozdrawiam wszystkich
 5. Dziękuję za szybką odpowiedź i też miałem zaproponować takie rozwiązanie żeby wysłać mailem kolorowy skan w wysokiej rozdzielczości w pdf albo jpg. Co do pozostałych spraw pozwól, że się nie zgodzę bo dyplomy z innych konkursów przychodzą w idealnym stanie także tą samą pocztą polską Po prostu są inaczej zapakowane. Mam tylko nadzieje, że organizator wyciągnie wnioski z tego zdarzenia i w przyszłym roku inaczej zapakuje przesyłki. Pozdrawiam serdecznie.
 6. Dziękuję za dyplom bo właśnie odebrałem od listonosza. To jego zdjęcie....Włożony a raczej upchany na ścisk razem z medalem i t-shitem do koperty bąbelkowej bez żadnego usztywnienie czy kartonika ( szerokość i długość koperty bąbelkowej jest minimalnie mniejsza od wymiarów dyplomu ) już z góry był skazany na zniszczenie i poczta polska nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeżeli uczestnicy konkursu mogą szklane butelki przesłać tak opakowane żeby się nie potlukły to czy nie można włożyć odrobiny wysilku w odpowiednie zapakowanie dyplomu tak jak to czynią organizatorzy innych konkursów...? Ręce opadają....Może organizator konkursu poczuje się odpowiedzialny I zobowiązany i jeszcze raz prześlę dyplom ale tym razem odpowiednio zabezpieczony....? Pozdrawiam serdecznie i chętnie poniosę koszt ponownej przesyłki bo dyplom przynajmniej dla mnie stanowi naważniejszą nagrodę.
 7. Robiłem na FM20 i wyszło bardzo bardzo fajne piwo.
 8. I to jest konkretny i rzeczowy komentarz Pozdrawiam
 9. Regulaminu na razie nigdzie nie widzę a pytanie zawsze powinno sie zadać. Jeżeli organizator nie wyrazi zgody to całkowicie to zaakceptuje i uszanuje.
 10. Nie wiem po co ten głupi komentarz...Jest różnica między posiadaniem dwóch butelek na podstawie których można ocenić piwo a takim bezsensownym komentarzem...
 11. Dzień dobry, Bardzo chciałbym wziąć udział w tym konkursie w stylu white ipa ale zostały mi tylko 2 butelki, czy byłaby możliwość uczestniczenia z taką ilością...? Bardzo mi zależy...
 12. Robiłem ostatnio na nich APA i z 12,0 Blg zeszło do 1,2 Blg, zacierane w 67 °C, start fermentacji w 24 °C koniec 29 °C. Fermentacja trwała 15 dni.
 13. Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy można spodziewać się metryczek finałowych i czy będą w systemie czy rozesłane mailowo ?
 14. Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy można spodziewać się metryczek finałowych i czy będą w systemie czy rozesłane mailowo ?
×
×
 • Create New...