Jump to content

BROWAR KWARTA

Members
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

About BROWAR KWARTA

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  BROWAR KWARTA
 • Miasto
  józefosław/warszawa

Kontakt

 • Imię
  waldek

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. I to jest konkretny i rzeczowy komentarz Pozdrawiam
 2. Regulaminu na razie nigdzie nie widzę a pytanie zawsze powinno sie zadać. Jeżeli organizator nie wyrazi zgody to całkowicie to zaakceptuje i uszanuje.
 3. Nie wiem po co ten głupi komentarz...Jest różnica między posiadaniem dwóch butelek na podstawie których można ocenić piwo a takim bezsensownym komentarzem...
 4. Dzień dobry, Bardzo chciałbym wziąć udział w tym konkursie w stylu white ipa ale zostały mi tylko 2 butelki, czy byłaby możliwość uczestniczenia z taką ilością...? Bardzo mi zależy...
 5. Robiłem ostatnio na nich APA i z 12,0 Blg zeszło do 1,2 Blg, zacierane w 67 °C, start fermentacji w 24 °C koniec 29 °C. Fermentacja trwała 15 dni.
 6. Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy można spodziewać się metryczek finałowych i czy będą w systemie czy rozesłane mailowo ?
 7. Dzień dobry, Czy wiadomo kiedy można spodziewać się metryczek finałowych i czy będą w systemie czy rozesłane mailowo ?
 8. Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie X CKPDBP 2019, na formularzu zgłoszeniowym jest napisane "oznaczenie na butelce/kapslu" a w regulaminie jest napisane "Każda butelka powinna być nieoznakowana (bez trwałej etykiety). Dopuszcza się oznakowanie na kapslu" Czy można w takim razie na butelkę nakleić etykietę z nazwą browaru i stylem piwa czy nie można ? Będę wysyłał kilka styli więc jak ma być oznaczona butelka żeby było wiadomo, że to konkretny styl piwa ? Przy drukowaniu formularza zgłoszeniowego nie drukuje się kategoria piwa i rozumiem, że mogę wpisać ją na formularzu odręcznie ? Pytam o to wszystko żeby piwa nie zostały odrzucone z powodu złego sposobu oznaczeń. pozdrawiam serdecznie
 9. Bardziej interesuje mnie metryczka niż nagrody ale nimi też nie pogardzę
 10. a zadaje sie zelatyne juz do piwa schłodzonego powiedzmy do 5 stopni czy raczej do cieplejszego a potem schładzamy ?
 11. Mam pytanie jaki jest najbardziej optymalny przedział temperatury piwa w której żelatyna najlepiej sklaruje ? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie ?
 12. Witajcie, Mam pytanie czy żelatyna sklaruje piwo które po fermentacji burzliwej jest nadal mętne ( z dużym prawdopodobieństwem od zacierania w wysokiej temperaturze pojawiło się zmętnienie skrobiowe albo słód był bardzo drobno ześrutowany ) Piwo pachnie ładnie od citry i raczej nie wdała się żadna infekcja. Nie klarowałem jeszcze nigdy i jakie są poszczególne kroki, czy klaruje się po cichej i po chmieleniu na zimno ?
 13. Czy będzie zrobiona aktualizacja zgłoszeń i wpłat w systemie żeby mieć pewność, że wszystko dotarło do organizatora ?
×
×
 • Create New...