Jump to content

Hasintus

Members
 • Content Count

  815
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hasintus last won the day on July 27 2020

Hasintus had the most liked content!

About Hasintus

 • Birthday 04/01/1966

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Hasintus
 • Rok założenia
  2006
 • Liczba warek
  64++
 • Miasto
  Komorów

Recent Profile Visitors

1612 profile views
 1. Hasintus

  Hasintus

 2. Piłem jasne 100% peated od WiHuRy i wrażenie niesamowite: najpierw jakby przejechała beczka z roztopionym asfaltem, a potem spalona płyta główna z komputera w płynie . Jednak wypić się dało.
 3. Podobny, ale żeby był w litrowej szklanej butelce. No i żeby etykiety łatwo schodziły, babcia w tych butelkach potem robi przetwory
 4. Kurcze, a ja szukam takiego soku pomarańczowego z terminem 2 tygodnie
 5. Mamy pojęcie, nie mamy możliwości zmiany. Nie stać nas na taką etykiecierkę jaką maja browary regionalne (Gościszewo). Dlatetgo nie będzie krawatek i łatwo odmaczających etykiet z Atrezana jeszcze długo. Za to będzie dobre piwo.
 6. Bielok, Wszystkiego Najlepszego !
 7. Serdecznie dziękuję za życzenia.
 8. Aga, chyba najwyższy czas odwiedzić pewien browar pod Grodziskiem Mazowieckim. Po co wyważać już otwarte drzwi.
 9. Gratulacje dla zwycięzców. Ogromny szacun dla startujacych w Standart American Lager. Poziom bardzo wysoki, świetne przykłady stylu, który jest przecież przemysłowy i nie łatwy do wykonania w domu. Przy okazji dziekuję organizatorom za zaproszenie i świetnie przygotowany konkurs.
 10. Moje zielone to było American Wheat chmielone na jabłkowo-miętowo-cytrusowo - Citra, Calypso plus Mosaic i Calypso na zimno. Do tego na cichą skórka z limonki wrzucona do spirytusu (gdzieś wyczytałam, że olejki rozpuszczają się lepiej w alkoholu) a potem ten spirytus wlałam do fermentora. Ciekawy efekt - cała zieleń ze skórki przeszła do spirytusu i zrobił się zielony. Dla koloru w planach miałam dodanie likieru blue curaco, ale okazało się, że starczylo mi tylko na jedną butelkę. Z otchłani szafki wygrzebałam likier w kolorze zielonym o smaku melona i tak zabarwiłam piwo. W efekcie wysze
 11. Jacer mógłbyś to wytłumaczyć? Bo zaczyna sie robic nie miło. No 6zł za 0,5l w knajpie to jest po kosztach albo lekka dopłata. Czy już się wycofali z tych cen? Akurat tak się składa, że Ty Jacer dokładnie wiesz ile kosztuje Artezan, bo Ci wysyłałem ofertę dla Famy i wiesz ze 6 zl to jeszcze jest z marżą, choć niewielką. Cena 6 zł na wszystkie piwa, na Widawę też jest w PDSL w każda pierwszą środę miesiąca. Właściciel wymyślił taką promocję aby przycągać klientów.
 12. Jacer mógłbyś to wytłumaczyć? Bo zaczyna sie robic nie miło. No 6zł za 0,5l w knajpie to jest po kosztach albo lekka dopłata. Czy już się wycofali z tych cen? Zakładając, że w KEGU jest 30 litrów to mamy 60 piw po 0,5L czyli 360PLN. W tej sumie z kosztem wytworzenia zmieścił by się nawet browar domowy więc nie zakładał bym, że są to ceny dumpingowe. Marża pub'u też z pewnością nie jest zerowa. To jeszcze policz ile godzin potrzebujesz na wyprodukowanie tego piwa w domu, dolicz stawkę godzinową, ZUS, akcyzę, 23% VAT, 50 zł na kega jednorazowego, koszt transportu. I okaże sie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.