Jump to content

Hasintus

Members
 • Content Count

  815
 • Joined

 • Last visited

About Hasintus

 • Birthday 04/01/1966

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Hasintus
 • Rok założenia
  2006
 • Liczba warek
  64++
 • Miasto
  Komorów

Recent Profile Visitors

1448 profile views
 1. Podłącze się pod temat. Kupię fitting FLACH A od kega 50 litrów. 1 lub 2 szt.
 2. Hasintus

  Hasintus

 3. Gratulacje dla finalistów i laureatów!
 4. Piłem jasne 100% peated od WiHuRy i wrażenie niesamowite: najpierw jakby przejechała beczka z roztopionym asfaltem, a potem spalona płyta główna z komputera w płynie . Jednak wypić się dało.
 5. Podobny, ale żeby był w litrowej szklanej butelce. No i żeby etykiety łatwo schodziły, babcia w tych butelkach potem robi przetwory
 6. Kurcze, a ja szukam takiego soku pomarańczowego z terminem 2 tygodnie
 7. Mamy pojęcie, nie mamy możliwości zmiany. Nie stać nas na taką etykiecierkę jaką maja browary regionalne (Gościszewo). Dlatetgo nie będzie krawatek i łatwo odmaczających etykiet z Atrezana jeszcze długo. Za to będzie dobre piwo.
 8. Bielok, Wszystkiego Najlepszego !
 9. Serdecznie dziękuję za życzenia.
 10. Aga, chyba najwyższy czas odwiedzić pewien browar pod Grodziskiem Mazowieckim. Po co wyważać już otwarte drzwi.
 11. Gratulacje dla zwycięzców. Ogromny szacun dla startujacych w Standart American Lager. Poziom bardzo wysoki, świetne przykłady stylu, który jest przecież przemysłowy i nie łatwy do wykonania w domu. Przy okazji dziekuję organizatorom za zaproszenie i świetnie przygotowany konkurs.
 12. Moje zielone to było American Wheat chmielone na jabłkowo-miętowo-cytrusowo - Citra, Calypso plus Mosaic i Calypso na zimno. Do tego na cichą skórka z limonki wrzucona do spirytusu (gdzieś wyczytałam, że olejki rozpuszczają się lepiej w alkoholu) a potem ten spirytus wlałam do fermentora. Ciekawy efekt - cała zieleń ze skórki przeszła do spirytusu i zrobił się zielony. Dla koloru w planach miałam dodanie likieru blue curaco, ale okazało się, że starczylo mi tylko na jedną butelkę. Z otchłani szafki wygrzebałam likier w kolorze zielonym o smaku melona i tak zabarwiłam piwo. W efekcie wyszedł świeży melon plus cytrusy, jabłka i mięta. Zaczynam żałować, że nie sędziowałem w "zielonych" Przy okazji gratulacje dla wszystkich.
 13. Poszukuje fitting od kega 50 litrów typ Flach A (płaski) - taki jak od Tyskiego. Jeśli ktoś ma na zbyciu, proszę o wiadomość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.