Skocz do zawartości

dariusz100

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kontakt

 • Imię
  dariusz

Piwowarstwo

 • Miasto
  kraków

Ostatnie wizyty

178 wyświetleń profilu
 1. dariusz100

  Star San HB - 500ml

  Witam, ja także 1 szt.
 2. dariusz100

  [SPRZEDAM] Termometry

  To są inne termometry, mają sondę zakończoną ostro, jak szpilka. Ja płaciłem po 50zl/szt. + ramka 11zł,
 3. dariusz100

  [SPRZEDAM] Termometry

  Można solo brać. Proszę na priva pisać ile sztuk i dane do wysyłki. Z ramką czy bez.
 4. Witam, sprzedam termometry, 40zł/szt z ramką lub 35 sam termometr, rozdzielczość 0,1, kabel sondy 90cm. Link do aukcji. http://allegro.pl/termometry-ramki-okazja-do-destylacji-i7396026977.html
 5. dariusz100

  [SPRZEDAM] Kocioł zacierno-warzelny

  Jesteś w stanie do garnka zamontować grzałkę i wspawać mufę do spuszczania brzeczki? Miałbym swój garnek.
 6. Witam, jak w temacie. Może ktoś wykonać i zamontować grzałki 2kW oraz wspawać mufę spustową? Gar 50L emalia.
 7. dariusz100

  dariusz100

 8. dariusz100

  Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Ja mam 2x2kW na spodzie gara zamontowane i się nic nie przypala. Nie lękaj.
 9. dariusz100

  Pierwsze granaty - przyczyna?

  Każdy pisze jak jest u niego i jakie ma doświadczenia więc i ja napisałem. Forum tak działa, bo podaje się propozycje, które u kogoś się sprawdzały, "ja zrobiłem tak to weź i Ty spróbuj". "Jak nie wyjdzie to spróbuj metody kogoś innego". Gdyby tak nie było to po co te wszystkie tysiące postów na tym i innym forum. Jak mi się udało i napisałem o tym to od razu zbełtać z błotem bo w książce inaczej jest napisane, albo inny większym stażem inaczej robi. A kto ma 100% pewności, że nawet przy pełnej sterylizacji nie wda się zakażenie?
 10. dariusz100

  Pierwsze granaty - przyczyna?

  Nie ma znaczenia jak się dodaje cukier. Wcześniej dodawałem bezpośrednio nierozpuszczony sypany miarką plastikową po 4g/but (miarka nie była w żaden sposób odkażana) i butelki nie wybuchały, brak zakażenia. W ubiegłą niedzielę butelkowałem rozpuszczonym cukrem, za wcześnie może na to, ale też nic nie wybuchło. Sposób sypania cukru do refermentacji nie ma tutaj żadnego znaczenia, chyba że ktoś "na chama" będzie go dodawał np. z brudnej łyżeczki czy w inny ordynarny sposób. Przyczyna zakażenia więc będzie inna. Niedofermentowanie? Może. Moje piwo zeszło z 16Blg do 2Blg po jednym tyg burzliwej. Warka 22l. Na cichej nie zeszła nawet pół stopnia i po tygodniu poszła do butelki. Póki co nic jeszcze nie wybuchło, ale może kolega miał błąd w odczycie... Obstawiam brak odkażania mierników.
 11. Witam, chłodnica kupiona u forumowego kolegi, ale ja mam mauzera z wodą do chłodzenia i u mnie to dość długo schładza brzeczkę. Nie wiem ile czasu trwa wodą z wodociągu, bo nie próbowałem. Mam mauzera przy swoim "biurze" i nie mam zamiaru przenosić 30l młodego piwa o temp. 98°C z garażu do domu, dlatego chcę sprzedać. Użyta 3x w ciągu ostatnich trzech tygodni. wymiary 23 x 23 cm wys 21 cm rurka fi 8 mm wewnątrz 6 lub mm Chłodnica + wężyki 120 pln z wysyłką Kraków
 12. dariusz100

  [KUPIĘ] Hop Spider

  ok, dzięki, uderzę do niego, mam nadzieję, że znajdzie czas
 13. Witam, kupię koszyczek do chmielenia Hop Spider lub zlecę jego wykonanie. wys 35-40 cm średnica 17cm siatka 250 mikronów Proszę na priva.
×