Jump to content

krachaa

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Artur

Piwowarstwo

 • Miasto
  Toruń
 1. Zobacz ogłosznie Skrzynia/box do fermentacji Skrzynia fermentacyjna zbudowana z drewna, pomalowana bejcą, w środku wyłożona styropianem (boki, góra i dół - 45-50mm). Zamontowany termometr z sondą (trzeba wymienić baterię - LR44). Porządna konstrukcja z zamontowanymi rączkami transportowymi i nóżkami. Do środka wchodzi standardowy fermentor z Browamatora i 3-4 butelki do chłodzenia lub inne kompresy po rogach. Wymiary zewnętrzne: wysokość 58cm, szerokość i długość: 57,5cm Wymiary wewnętrzne: 40x40x40. Odbiór osobisty. Ogłaszający krachaa Data 13.10.2020 Cena 250,00 zł Kategoria Sprzęt  
 2. Time Left: 6 days and 8 hours

  • FOR SALE
  • USED

  Skrzynia fermentacyjna zbudowana z drewna, pomalowana bejcą, w środku wyłożona styropianem (boki, góra i dół - 45-50mm). Zamontowany termometr z sondą (trzeba wymienić baterię - LR44). Porządna konstrukcja z zamontowanymi rączkami transportowymi i nóżkami. Do środka wchodzi standardowy fermentor z Browamatora i 3-4 butelki do chłodzenia lub inne kompresy po rogach. Wymiary zewnętrzne: wysokość 58cm, szerokość i długość: 57,5cm Wymiary wewnętrzne: 40x40x40. Odbiór osobistyosobisty - Toruń.

  250.00 PLN

 3. Póki co brak mi czasu i dostepu do surowców w normalnych cenach. Czasami ktoś ma zbędne takie rzeczy, więc najpierw pomyślałem by zapytać ;-)
 4. Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. Ja2, troszkę nie ten próg cenowy, ale dziękuję za ofertę. Może gdybyśmy byli z jednego województwa i cena bardziej koło 150 oscylowała to byłoby o czym gadać. ;-) Konstoi, bardzo dziękuję Ci za ten świetny pomysł! Chyba w to uderzę Pozdrawiam wszystkich i nadal czekam na oferty!
 5. Witam, Kupię box ze styropianu do fermentacji na standardowy fermentor z browamatora z rurką fermentacyjną. Najlepiej jakby box był obity deskami w formie skrzyni, lub płytami MDF. Może komuś zalega w piwnicy, lub ktoś zajmuje się takimi rzeczami i to wykona. Odbiór - okolice Torunia/Bydgoszczy/Włocławka/Grudziądza. Pozdraiwam! Artur.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.