Jump to content

Konstoi

Members
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Konstoi last won the day on August 22 2020

Konstoi had the most liked content!

3 Followers

About Konstoi

 • Birthday 07/24/1987

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  60
 • Miasto
  Częstochowa/Rzeszów

Kontakt

 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

2263 profile views
 1. Cześć Może ma ktoś i chce sprzedać używany śrutownik walcowy.
 2. Dla mnie sprawa oczywista i trzeba będzie zmienić dostawce.
 3. @Robert-4 Co do wypowiedzi Anteksa to nie złapałeś że chodziło o to że refraktometr to urządzenie którego trzeba nauczyć się obsługiwać ( czyli przeliczyć wartość przefermentowanego piwa ze wskazań ), bo faktycznie pytanie w stylu "dlaczego nie odfermentowało" pojawia się bardzo często jeśli ktoś używa refraktometru a nie nauczy się jego obsługi. Jak koledzy sugerowali wcześniej: Czytać, czytać, czytać
 4. Cześć Mam na sprzedaż suszarkę na 47 butelek użyta dosłownie 3 razy. Cena 30 zł. Najlepiej odbiór osobisty w Rzeszowie
 5. Tak, jestem tego pewien. Czas rozumiem ale ja wole potrzymać te 2 tyg dłużej i mieć czysty profil. a sprzęt w jakim sensie? chodzi o zajęte miejsce czy o co? bo jeśli i tak nie ma lodówki to chyba to nie jest jakis wybitny problem.
 6. @Muchor Zależy co chcesz osiągnąć. Przefermentować można ale ja W34/70 fermentowałem w 12 stopniach i mi wyszły kwiatki. Jeśli chcesz piwo czyste dolnej fermentacji to IMO zdecydowanie bliżej 10 niż 14.
 7. Przyszło! Dzięki! Ale trzeba mieć oko : jest błąd w tabeli na stronie 598: 2.5galona w przeliczeniach na litry. litry są pokazane z 1,5galona
 8. Przeczytaj instrukcje tego urządzenia. Jesli mierzysz temperaturę cieczy tym urzadzeniem jest to nie zgodne z jego przeznaczeniem. To jest termometr do mięs. Wniosek: kupujesz termometr do mięsa, mierzysz i pewnie zamaczasz sondę i masz pretensje że nie się popsuło. Wiec nie "dziadostwo" tylko urzadzenie które wymaga dostosowania do piwowarskich zastosowań.
 9. @kouczan Wiem że prawie tydzień minął ale jeśli dalej potrzebujesz pisz priv.
 10. Dam znac za jakiś tydzień, West Coast siedzi w butelkach. Zapach z torebki gorszy niz w 2018 właściwie to martwie się co to z tego będzie.
 11. -Mikro pęknięcie butelki -Bombel w szkle - W jaki sposób dodajesz sorowca do refermentacji? może źle rozmieszany i wiecej było w tej butelce. - Jak myta i dezynfekowana? Może w niej było zakarzenie i przegazowało
 12. Mam pytanie czy w BS3 jest jakaś historia usunięć składników z magazynu? jakiś ślad? co i kiedy zostało usunięte?
 13. Mam najzwyklejszy śrutownik na promo kupiony za 65zł nówka. Jak do tej pory przerobił ponad 150kg słodu i działa dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.