Jump to content

Marecky

Members
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marecky

  1. Do słodów dodam płatki gryczane, zatrę na słodko. Miód gryczany dodam jak już brzeczka trochę ostygnie. Receptury nie mam dokładnej bo muszę to sobie jeszcze wszystko policzyć. Wiem, że nie jest to łatwe piwo bo się już raz kiedyś przejechałem.Jak się uda to nie omieszkam podzielić się nabytym doświadczeniem.
  2. Witam serdecznie wszystkich. Podglądałem ten portal systematycznie od jakiegoś czasu i pewnie dalej byłbym anonimowym podglądaczem ale kiedy próbowałem ściągnąć sobie kalkulator okazało się, że muszę się zarejestrować. To teraz może parę słów o sobie, mieszkam w Warszawie, samodzielnie warzę od wiosny, mam na koncie 7 warek. Były to różne wariacje pal ale, bo takie piwo lubię. Wcześniej zdarzało mi się uwarzyć coś z kolegą ale niedawno dorobiłem się własnej piwnicy i poszedłem na swoje. W ten weekend robię 8 i 9 warkę, już nie mogę się doczekać. Będzie to piwo miodowe dla mojej żony i mocno chmielona aipa dla mnie;) Pozdrawiam wszystkich fanów chmielu Marek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.