Jump to content

piast145

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam .Ja też zamawiam w tym sklepie i nie było żadnego problemu .Raz nawet zamówiłem a za godzinę odebrałem osobiście w Kraśniku zamówienie .Może pech ,spróbuj daj szanse .
 2. Polecam sklep szybka i profesjonalna obsługa.W niedziele wieczór zamówienie a w poniedziałek ok południa zamówienie w domu.
 3. Witam jak by co też się chętnie piszę Wstępnie 1. bnp 2. Goglez 3. tdzip 4. mikwro 5. domilorda ( dokładną odp dam do 10.08 jak Ci pepo nie wadzi] 6.piast145
 4. 1. Jasiek 2. Cyran 3. gregroc 4. Aga 5. pepo 6. Maciej 7. astrobus 8. kishar i Agata 9. Sigman 10. emcede (nie na 100%) 11. Goglez (też nie na 100%) 12. Slimaq + może żona 13.Piast145.
 5. Jeżeli tak to chętnie się pojawię i posłucham co masz ciekawego do powiedzenia .
 6. Eee kto może być prezesem pytanie.Szkoda ,że o spotkaniu dowiedziałem się dziś jak jest za póżno ,bo pewnie bym się zjaweił.
 7. Kiedyś pracowałem w takiej gorzelni .Nie ma dostępu do wyprodukowanej surówki spirytusowej,bo wszystkie zbiorniki są blombowane .Tylko urzędnicy ,którzy przyjeżdżają mogą je zerwać.
 8. Witam wracając do zapytania odnośnie destylacji mimo ,że jest niezgodna z prawem to taką ilość nie będzie się opłacać destylować.Piwo nie zawiera dużo alkoholu ,no może portery lub inne mocniejsze piwa warto destylować.Z 20 l piwa możesz uzyskasz tak około 0.5 lub 0.7 l mocniejszego destylatu .Trzeba pamiętać też ,że w procesie destylacji otrzymuje się alkohol niepijalny,który nadaje się do rozpałki grillowej.O Czechach słyszałem ,że można swój nastaw ,wino przedestylować w gorzelni .Musisz napisać oświadczenie ,że owoce pochodzą z Twojego sadu ,którego masz co najmniej 10 arów .Każdy polak zgodnie potwierdza ,bo jak Czesi sprawdzą?
 9. Było fajnie do zobaczenia następnym razem.
 10. Witam fajnie było m\i po nowym roku warto powtórzyć .A w tych kieliszkach to było piwo skondensowane ,czyli jedno piwo to jeden mały kielonek[destylat z piwa].
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.