Jump to content

Alexy

Members
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Manufaktura Paga
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  26
 • Miasto
  Żyrardów

Kontakt

 • Imię
  Alexy

Recent Profile Visitors

1124 profile views
 1. Czesc! Przepraszam, nieczęsto tu zaglądam. Temat nieaktualny - kociołek sprzedany.
 2. Hej, Ze sporym smutkiem przychodzi mi podjąć decyzję o sprzedaży mojego domowego browaru. Niestety obowiązki dnia codziennego nie dają mi okazji do warzenia mojego ukochanego trunku, a sprzęt stoi i się kurzy... Zatem męska decyzja podjęta - wystawiam browar na sprzedaż. Zapraszam na PW w razie pytań! Mam do sprzedania krany Intertap w całości ze stali nierdzewnej (także tylna tuleja) do domowego kegeratora. Pierwsza klasa wykonania, nie pienią piwa. Ideał. Używałem je w sumie bardzo niedługo - może każdy obsłużył 1-2 kegi. Krany od producenta z USA, zatem nie jest żaden chi
 3. Podbijam wątek - zapraszam do (lekkich) negocjacji. To co jeszcze mam: 1) Braumeister 20L z nowym sterownikiem - cena 4300zł 4700zł2) Krany Intertap - forward seal - cena 220zł 230zł/ szt 3) Kegi Cornelius zostały 2 szt za 170zł6) Butla CO2 4l - 170zł9) Kran forward seal z Aliexpress klon Perlick - 150zł20) Kapslownica Greta - 33zł 40zł
 4. Aktualizacja co jeszcze mam dostępne w pierwszym poście. Nowe ceny za mieszadło (100zł) i krany Intertap (220zł). Ostatnia szansa na piwo.org, zanim to co jeszcze mi zostało trafi na Allegro/OLX
 5. @Piotr Stępień: Lodówka ma wypięty termostat aby można było nią sterować sondą mierzącą temperaturę fermentacji. Pracuje w dowolnym zakresie od 0C do temperatury pomieszczenia. Robiłem w niej lagery, robiłem cold-crash w temperaturze 1C, nie ma problemu.
 6. Aktualizacja - wróciły 2 kegi na stan, kolega zrezygnował. Kto pierwszy ten... \ I z okazji nadchodzących upałów lekka obiżka ceny Braumeistera - nowa cena 4300 zł, butli CO2 4l - nowa cena 170zł, oraz kapslownicy Greta - nowa cena 33zł.
 7. 1 sztuka jest jeszcze wolna (1 sprzedany, 5 zarezerwowanych - jakaś szansa, że wrócą, ale póki co zaklepane)
 8. Aktualizacja - Dla chętnego na mojego Braumeistera, jeśli będzie to osoba mieszkająca +/- 150km od Warszawy, to mogę zaoferować weekendową podwózkę do domu oraz jakby nabywca sobie życzył wspólne odpalenie i pokazanie co i jak robić aby było jak trzeba.
 9. buk0 - sonda ma dokładnie 30cm. Nie, nie musi być cała zanurzona - u mnie zanurzona była może jakaś 1/3. Termometr zainstalowany jest na samym jej końcu.
 10. Drogie piwowarki, drodzy piwowarzy! Ze sporym smutkiem przychodzi mi podjąć decyzję o sprzedaży mojego domowego browaru. Niestety obowiązki dnia codziennego nie dają mi okazji do warzenia mojego ukochanego trunku, a sprzęt stoi i się kurzy... Zatem męska decyzja podjęta - wystawiam browar na sprzedaż. Sprzęt jak sami widzicie pierwsza liga, nie zniszczony i w pełni sprawny. Zapraszam na PW w razie pytań! Odbiór najlepiej osobisty - mieszkam w Żyrardowie, w Warszawie bywam raz w tygodniu. Mniejsze graty mogę wysłać paczkomatem, ale większe to tylko odbiór osobisty - chy
 11. Ja używam tego inkbirda. Super, zero problem. Sonda sprawdzana z wzorcowanym termometrem ma niewielkie odchylenie rzędu 0,1C. Prosty w obsłudze, ma ochronę kompresora lodówki, robi co do niego należy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.