Jump to content

zajaszcze

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Krzysztof

Piwowarstwo

 • Miasto
  Zajaszcze

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. Ok dzięki za podpowiedz. W takim razie zakupie RCD. W związku z tym co napisałeś czy nie będzie ono kolidować z tym w w skrzynce rozdzielczej w garażu (32A 3P).
 2. pokaż swoją 🤪 Grzybek jest. Rozłącznik izolacyjny też by się znalazł u mnie na warsztacie: Czy podejdzie 3P 32A podejdzie pod 2 fazy? Czy to zadziała jak zostawię jedną wolną. Czy lepiej załatwić 2x 1P 16A. Pozdrawiam.
 3. Wszystko bedzie poukladane, to jest wstepne rozmieszczenie. Skrzynka bedzie jeszcze malowana, bo narazie ma jeszcze pozostalosci po szlifowaniu/wierceniu itp. Pytanie czy warto jeszcze cos dodac.
 4. Witam. Jestem na etapie przenoszenia się ze skrzynki transportowej do skrzynki elektrycznej. Chce to zrkbic dobrze... Dodam, ze wszystko dzialalo w poprzednim miejscu tak jak należy. Z ciekawości chciałbym dopytać co mógłbym jeszcze dodać aby bylo to zrobione dobrze. Dodam ze grzalki mam 2x2kW + 2x2kw, czyli 4 grzalki pod dwoma fazami. Fotka w zalaczniku ze wstępnym rozmieszczeniem, bez ssr na ta chwilę, czekam na szynę...
 5. Witam. Rozglądam się za nowymi grzałkami do Hermsa. Moje obecne wydają się zbyt "wolne". Zaciekawiła mnie pewna oferta, niestety nie potrafię znaleźć żadnej sensownej informacji na ich temat. Co o nich sądzicie, czy ktoś możne używał. 58,02 zł 22%OFF | 0.3KW/0.5KW/1KW/1.5KW/2KW 220v grzałka patronowa cylindryczne zanurzenie Element grzejny podgrzewacz rurowy https://a.aliexpress.com/_mtlpFbv P.S. Polskie znaki poprawione Pozdrawiam Krzysztof.
 6. Wiedziałem, że ktoś się do tego przyczepi. Tak, mając 14 lat wraz z kuzynami podkradaliśmy dziadkowi ciemną Forunę, którą przywoził z baru w 1,5l plastikowej butelce. Dziś mam 30 lat. :D:D:D
 7. Witam. W sobotę, kupiłem sobie ciemna Fortunę. Trafiła mi się bardzo świeża dostawa. Dosłownie poczułem "smak dzieciństwa". Czy posiada ktoś przepis na takowe piwo, chciałbym zrobić swoje, zbliżone do smaku fortuny. Pozdrawiam: zajaszcze
 8. Tak mam skierowane w górę... I działa, spełnia swoje zadanie. Najniższe łopaty są może 2mm od FD... Mieszadło zastosowałem dlatego, że miałem. Może to głupio zabrzmi, ale w ten sposób wydawało mi się że zwiększę wydajność....
 9. Witam, potrzebuje porady. W moim Hermsie (pierwsza próba na słodach), w MLT - wszystko się pozatykało pod FD. Co mogłem zrobić źle. Dodatkowo w MLT mam mieszadło, czy to może być jego wina?
 10. OK. Dzięki, tak myślałem, ale wolałem się upewnić. pozdrawiam.
 11. Witam. Czy w kadzi zaciernej dajecie również grzałkę/grzałki? Od jakiegoś czasu już powolutku sobie to buduje, tak z 2 lata. Powoli po cichu bez biegania. I w tym momencie jestem na etapie przejścia na elektrykę. Oczywiście system to herms.
 12. Ruszy to na komputerku Orange pi litle? https://a.aliexpress.com/_BTNnhT Kupiłem kiedyś do tv boxa, i mi zalega.
 13. Witam. Mam takie małe pytanie. Mam sporo blachy ocynkowanej i zastanawiam się czy mogę z tego zrobić pokrywę do kotła zaciernego 50L. Wiem, że nie można łączyć piwa z ocynkiem. Ale zastanawiam się czy para, później skropliny będą miały jakoś wpływ na zdrowie. Pozdrawiam i dziękuje za sugestie.
 14. Jak skutecznie pozbyć się pleśni z butelek? Ok. Nieaktualne w końcu się dogrzebałem na forum...
 15. I tylko z tego powodu? czyli 20L w obiegu spokojnie ogrzało by 50L. Tak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.