Jump to content

Mibor

Members
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Moje Piwo
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Michał

Recent Profile Visitors

1779 profile views
 1. Ten droższy ma warstwowe dno z wkładką aluminiową.
 2. To jest dość podejrzane, S04 raczej tak głęboko nie schodzą nawet w tak wysokiej temperaturze.
 3. W okolicy jest jeszcze Browar Sady, Bojanowo, Niepomucen, Largus i pewnie jeszcze jakieś o których nie mam pojęcia. W samym Poznaniu masz też restauracyjne - Brovaria i Ułan Browar.
 4. Czyli to nic u mnie. Już się coś poprawia.
 5. @elroy znowu nie wyświetla mi się nieprzeczytana zawartość, pomimo że są nowe nieprzeczytane wpisy.
 6. Potrzebujesz skonsultować jakąś recepturę, czy pomysł na takie czy inne piwo to pisz śmiało. Ale biznesów weselnych to tu nie skonsultujesz.
 7. Mibor

  Aplikacja Chat

  @elroy wygląda na to, że czat padł.
 8. Przecież to oczywiste, że w punkcie napełniania kegów. Ewentualnie kupi koncentrat,doda trochę spirytusu i żółci bydlecej potem dopełni wodą i będzie miał. 😉
 9. Chmieli możesz użyć angielskich, będziesz miał bardziej stylowo. W FES chmiel nie gra pierwszoplanowej roli i jak nie masz angielskich to użyj któryś z tych co wymieniłeś. Ja swojego FESa chmieliłem Iungą na goryczkę i Lubelskim na smak/aromat dodanym na 15 minut gotowania.
 10. @hermod miałem to samo, ale już jest ok. Niemniej jednak uważam, że serwis zatrzymał się w miejscu i nie widać rozwoju pomimo zgłaszanych przez użytkowników propozycji zmian.
 11. Jak widać na całym świecie istnieją też inne wzory i metody na liczenia wydajności. Ale wiesz, że każda partia w słodowni jest badana i taką analizę można bez problemu otrzymać nawet do użytku domowego?
 12. To nie są tradycyjne niemieckie programy, czyli bez sensu
 13. Pewnie da, ale drożdży z 50% za mało, przy założeniu ze paczka w miarę świeża, tj ok miesiąc od produkcji. http://www.mrmalty.com/calc/calc.html
 14. Pewnie będzie błyszczało w witrynie dla picu, a z kranów lał się będzie król puszczy albo tym podobne.
×
×
 • Create New...