Jump to content

dpiast

Members
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

About dpiast

 • Birthday 01/14/1988

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Domowy Browar Piastowski
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  ciągle rośnie...
 • Miasto
  Wrocław

Kontakt

 • Imię
  Daniel

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Zrobiłem sobie deszczownice do wysładzania. Działa dobrze ale z lenistwa nie chce mi się jej używać, wolę tradycyjne lanie na talerzyk. Sprzęt użyty dokładnie dwa razy. Jeśli ktoś chętny to sprzedam. CENA: 50zł. Możliwa wysyłka ale wolał bym odbiór osobisty we Wrocławiu. 605-979-325.
 2. Kolega wyżej zabiera 20szt. Znalazłem jeszcze kilka butelek. Aktualny stan do zabrania to: 25szt. - 0,5l i 5szt. - 0,3l
 3. Oddam 40 butelek 0,5l. Bez skrzynek, butelki różne, brązowe, czyste, bez etykiet, lekko zakurzone. Odbiór osobisty we Wrocławiu, okolice nowego szpitala. Mile widziane jakieś piwo w zamian ale nie wymagane :-) 605-979-325. Daniel
 4. Wolnostojąca kuchenka piekarnik/palniki firmy Mora. Prawie nowa, użyta może z trzy razy. Dodana do nowego mieszkania w jegi cenie. Cała elektryczna, na 3fazy. Odbiór osobisty we Wrocławiu. CENA: 100zl. 605-979-325
 5. dpiast

  lol :)

  Trwa moda na fidget spinnery. Nie rozumiem jej, ale że staram się nie krytykować tego czego nie spróbowałem to postanowiłem sobie taki fidget spinner kupić. Nadal nie rozumiałem tego fenomenu. Do dziś! Bardzo dobrze się nim piwo otwiera kiedy nie ma nic innego pod ręką! Polecam :-)
 6. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  Dzisiaj ostatni dzień wycieczki więc poszukam :-) Dzięki.
 7. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  To piwo zrobiło na mnie bardzo pozytywnie wrażenie. Bardzo aromatyczne, wysoka i przyjemna goryczka i taka gładka, aksamitna tekstura.
 8. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  Kolsche piłem dwa, bardzo dobre :-)
 9. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  A w Holandii lali takie coś.
 10. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  Jedyna IPA jaką znalazłem przypadkiem podczas kupowania pieczywa :-D I do tego taki bączek wpadł mi w oko.
 11. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  Jak w niemczech jesteś to testuj niemieckie. O nową falę u niemca ciężko. Taki też mam zamiar. Póki co to poszły dzisiaj cztery ze zdjęcia. I wszystkie smaczne. Jutro nowy dzień i nowe piwo. Muszę sprawdzić w necie czy nie ma tu jakiegoś browaru do zwiedzania w okolicy. :-) Aaaa jutro jadę do Holandii do Velno, też coś muszę tam kupić na testy. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Do usłyszenia.
 12. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  Czy ja wiem. Patrzą na to co oferuje Żabka i stacje benzynowe które wprowadzają śladowe ilości ale jednak kraftu to chyba u nas nie jest z tym tak źle.
 13. dpiast

  Piwo w Niemczech.

  No to nie pozostaje nic innego jak zacząć testy. Tutaj obok mam hurtownie piwa, soków i wody. Dobre ceny i w detalu można brać. Mam kilka dni, wypije po jednym z każdego co mają jak się uda :-D Tylko nigdzie nie widzę piw typu APA, IPA. Czyżby niemieccy piwosze nie lubieli?
×
×
 • Create New...