Jump to content

Azghar

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Wreszcie dojechały beczki. Na razie są po bourbonie. Czekają na rozłożenie i transport do PL, gdzie będą sprzedawane w styczniu w formie desek. Chyba, że ktoś ma możliwość transportu z UK. Cena beczki to ok. 400 PLN.
 2. Beczki są z różnych destylarni i różnych regionów. Whisky zarówno klasyczne jak i torfowe. 90% beczek jest po 3 napełnieniu.
 3. Deska desce nierówna Orientacyjna cena przeciętnej deski to ok 20-40 zł.
 4. ❗AKTUALIZACJA❗ Pierwsza partia desek z beczek jest już dostępna.😀👀 Na początek rarytas, beczka po bourbonie!👌🥃 Pachnie zniewalająco. Poniżej lista dostępnych desek. Zamówienia proszę przesyłać na priv. Te zgłoszone pod postem nie będą brane pod uwagę przy rezerwacji desek. ❗Oczywiście decyduje kolejność zgłoszeń, więc kto pierwszy ten lepszy.‼️ W miarę Waszych zamówień będę aktualizował listę dostępnych desek. Deski mają długość 88,5 cm. Poniżej podana jest szerokość deski, cena za deskę oraz ilość dostępnych sztuk. 4cm - 23zł - 2 sztuk 4,5cm - 25zł - 6 sztuk 5cm - 27zł - 1 sztuka 7cm - 32zł - 1 sztuka 7,5cm - 33zł - 1 sztuka 8cm - 35zł - 1 sztuka 9cm - 37zł - 2 sztuk 11,5cm - 40zł - 1 sztuka z dziurką po korku.
 5. Azghar

  Export piwa do UK

  Może uściślę, że chodzi o transport z wykluczeniem samodzielnego transportu kołowego. Kurier?
 6. Witam, Potrzebuję informacji w jaki sposób przetransportować z PL do UK kilka skrzynek piwa. Są dwie opcje: 1 - na potrzeby prywatne 2 - do dalszego obrotu w UK. Pozdrawiam Marcin
 7. Witam, Mam do sprzedania beczki po whisky z destylarni : Laphroaig - Islay scotch whisky - mocno torfowa Glengoyne - Highland scotch whisky Auchentoshan - Lowlands scotch whisky Beczki mają pojemność od 200 litrów w górę. Osoby zainteresowane beczkami proszę o kontakt na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.