Jump to content

Przemysław Bury

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Ma smakować, nie idzie na konkurs. Planuje dodać płatki kokosowe, wanilię a do drugiej części kawę w whisky (z 3 tygodnie potrzymam) zobaczę co wyjdzie.
 2. Pale ale 3Monachijski typ2 1Caraaroma 0.5Czekoladowy jasny 0.5Carafa1 0.25 Płatki owsiane 0,5kgLaktoza 0.75 może być ? na 20-22l ?
 3. Dobra radę w takim układzie będą tylko ciemne i mocne piwa czekały na wypicie
 4. Myślisz że po takim czasie może być wina że dużo surowca ? Raczej wersja z gorsza butelka mi pasuje. Zostawiłem dwa piwa do spróbowania po roku taki eksperyment. Ok to spróbuję z cytryną tylko na taki gar 50l trochę mi jej pójdzie
 5. Bielinka nie ma naoh w sobie ? Inny temat dziś mi wystrzeliła AIPA z kwietnia, była w pokoju od maja i dopiero dziś wywaliła. Słabe szkło czy co to może być ?
 6. Wydaje mi się że przykładam się na tyle aby nie drapać tego druciakiem. Kiedyś ktoś pisał że emali nie wolno szurowac i tego się trzymałem. Ok przetestuje wasze pomysły
 7. Soda, kwasek cytrynowy, Ludwik, nadweglan i nic nie pomaga. Kwestia czy coś będzie wynosić to nie wiem po prostu zauważyłem że coraz więcej się przypala jak nie jest doczyszczone
 8. Co proponujecie do wyczyszczenia gara z emalia ? Mam ślady na dnie z przypalenia i kwasek cytrynowy sobie nie radzi a nie chce drapać tego.
 9. Jakbyś rozpisał na 40 l słody i laktoze ? i co masz na myśli z tą subtelnością ? nie będzie wyczuwalna przy palonych słodach ? ok to wezmę do jednego S04 a do drugiego M15 czy M54 które będzie lepsze ?
 10. Ok dzięki to z tym już wiem co zrobić. Zostaly inne problemy do wyjaśnienia
 11. Płatków czy wiórków ? Myślicie że jest potrzebne zlewanie na cichą czy coś się stanie z drożdżami ? Kolejne odnośnie ziaren kawy i whisky myślicie że to dobre połączenie ? US 04 do wanili a do drugiego ? Jakieś propozycje do filtracji ? Z pierwszego postu ?
 12. Autokorekta telefonu czepiacie się słów zamiast doradzać
 13. 4,5 pale ale 1 carafa ( nie wiem który proponujecie) 0,6 karmelowy 150/300 0,5 special w 1 monachijski jasny 0,6 jęczmień palony 1,5 płatki owsiane prażone 30 min. 150°C dwa dni przed warzeniem 1kg laktozy 50g Martynka. Teraz receptura ok ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.