Jump to content

Marcin_K

Members
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Vogelsang
 • Miasto
  Lerwick/Poznań

Kontakt

 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. Kapslove mi potwierdzili, że na ten moment tylko technologia taka jak opisana na stronie. Pracują nad wzbogaceniem oferty, ale to na pewno się pochwalą na forum jak przyjdzie czas.
 2. @BretBeermannThx, but I'm looking for an off the shelf solution requiring no additional treatment and care.
 3. Zgadza się, natomiast najbardziej interesujące czyli czarne, białe wg FAQ mają lakier zdarty do gołej blachy. Dzwonić dzwoniłem, żeby dopytać ale telefon głuchy, mail wysłany ale nie sądzę żeby w ofercie mieli inne opcje i o nich nie poinformowali. Tak więc szukam dalej.
 4. Cześć, dzięki za sugestie ale wszystkie naklejki, pieczątki itd odpadają. Szukam kapsla przy którym nie będę musiał już niczego robić.
 5. Cześć, kilka razy temat się przewijał ale zazwyczaj w odległej przeszłości. Chciałbym wyprodukować sobie do browaru kapsle. Kapslove (przy moim ogromnym szacunku dla firmy za to co robi) odpada ze względu na konieczność dodatkowej konserwacji kapsli, gdzie farba jest zdarta do blachy. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z drukarniami tampodrukowymi, firmami produkującymi gadżety itd? A może ktoś zamawiał u Amerykanów z portalu https://www.bottlemark.com ? Interesuje mnie od razu kilka tysięcy kapsli (do 10k). Wszyscy producenci mówią o 400k sztukach.
 6. http://www.mikkellerspirits.dk/dry-hop-simcoe-vodka/ Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 7. Tak. Chodziło o mniej niż 10 hl a nie 1 hl. Poprawię w pierwszym poście, żeby nie zwodzić na manowce.
 8. Dzięki za info. Będzie trzeba sprawdzić Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 9. Cześć @ATP skąd taka informacja?
 10. Zawsze była w Tesco. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 11. Dzięki @anteks, @bart3q i @Zohan za konkrety. Jakby ktoś coś jeszcze to śmiało.
 12. Tak oczywiście. Chodzi o do 10hl. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 13. Z 2 lata temu rozmawiałem z właścicielem i twierdził, że stara warzelnia 500l, nowa 1hl. Łąkomin miał warzelnie poniżej 1hl, teraz większa, nie wiem czy stara jeszcze jest na miejscu. Zależy mi na informacji, czy ktokolwiek jeszcze warzy takie ilości. Ktoś coś?
 14. cześć czy oprócz Szczyrzyca (Marysia) jakikolwiek inny browar w Polsce ma wybicie poniżej 10 hl? pozdr.
 15. Kolega doczyta w jaki sposób ten tajemniczy przyrząd się używa. https://www.wiki.piwo.org/Areometr Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.