Jump to content

dwesoly

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Imię
  Wojciech

Piwowarstwo

 • Miasto
  Nowa Sól

Recent Profile Visitors

1033 profile views
 1. Z nierdzewką jest taki problem, że rdzewieje, tylko jest na rdze bardziej odporna. Ja kiedyś umyłem gar, ktoś go przykrył przed wyschnięciem i po tygodniu miałem rude ciapki na dnie. Nie wiem dokładnie jak to działa. Proponuje zalać garnek wodą na próbę i chodzić, obserwować.
 2. Ja na Twoim miejscu dodawał bym odmierzoną dawkę prosto do butelek i na to zlewał piwo, po zakapslowaniu wytelepał każdą i tyle
 3. To dość częste i normalne, możliwe, że piwo miało dość wysoką temperature
 4. to powinno trafić na jakąś scianę cytatów
 5. 1. Patrz Sebek, jakiś rudy typ se reklame na piworgu robi i sie sadzi. Trzeba go dojechać zanim Kopyr podłapie.
 6. HELENA MAM ZAWAŁ1111 330zł za sztuke? No chyba nie. Dobra, za 3 sztuki. Dalej mam zawał. A cukier jest z okazji, że gaz z naboju może być nie wystarczający do wypchnięcia całego piwa + piwo potrzebuje dłuższego kontaktu z Co2 żeby się nim nasycić. No ale jak wyskoczysz z czymś takim na domówkę to nikt nie zapyta jak kapslujesz.
 7. to jest ochrona przed muchami, możesz dużo waty wepchnąć w wylot rurki i też będzie ok
 8. Nalot, ale przed pierwszym użyciem, jarałem się jak Rzym, no bo okazja życia taki gar za taki hajs, wygranko. No i się mocno zdziwiłem, wyszło jak zawsze. Nadaje się do warzenia, ale nie jest tak fajnie jak się po pierwszym przeczytaniu opisu kotła wydaje.
×
×
 • Create New...