Jump to content

Wormo

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About Wormo

 • Birthday 02/20/1984

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Domowy Browar Stolica
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  24
 • Miasto
  Warszawa

Kontakt

 • Imię
  Rafał

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Zwykła lodówka + inkbird kontroler i gotowe. Nie dziękuj.
 2. Mam to samo. To nie sonda. Wymieniłem i nic to nie zmieniło. Zamawiam nowy.
 3. No ja sam jestem ciekaw jaki będzie profil gości festiwalowych. Może się okazać, że większość to będą doświadczeni piwowarzy. Ale kto to wie...
 4. Super pomysł. Liczę na jakieś nietypowe drożdże lub dregi.
 5. Opie popraw tytuł proszę, bo tak od tego "Ż" bolą oczy.
 6. Nie, nie napisałem. I nie napisze. Wysyłałem piwa na wiele konkursów gdzie dostaje natychmiastowy feedback, są profile na fb, albo chociaż ktoś napisze tu na forum cokolwiek. A tutaj zero. Nie wiadomo czy piwo dotarło, nie ma listy nagród, nic. Konkursy dla piwowarów czy piwowarzy dla konkursów?
 7. Wszystko fajnie, ale są gdzieś jakieś aktualizacje? Kto wysłał? Czyje piwa przyjeliście? "Dobre praktyki" nie dotyczą tylko samego oceniania piwa, ale też kontaktu z osobami które wysyłają piwo na konkurs. Nie ma profilu na fb, jest jakieś wydarzenie martwe. Mam nadzieje że coś się pojawi.
 8. Polecam podzielić na 2 mniejsze fermentory i sprawdzić wpływ obu sposobów. To właśnie jest najlepsze w piwowarstwie domowym.
 9. Nie jestem pewien, ale temperatura chyba nie zabija pleśni w 100%.
 10. Jakieś linki? Skąd takie info? Dla mnie totalna głupota...
 11. 500 gram to wydatek około 180 zł. 2 litry spirytu to około 120zł. Trochę grubo z kasą. Pytanie po co takie ilości?
 12. Jepiwka - sekcja piwowarów domowych. https://www.facebook.com/groups/146296399163663/?fref=ts
 13. Piotr Kaleńczuk Dałem 15g rozkruszonych ziaren zalanych delikatnie burbonem do 8l RISa na 1 m-c cichej. W smaku i w aromacie bardzo wyraźne. Piotr Brzeziński 15litrowa warka - 6 pokrojonych ziaren (7g) zalanych bourbonem na 2 tygodnie i dodanych do rozlewu wyraźnie czuć w piwie, które oprócz tonki ma także kawę, kakaowca i pomarańczę. Do tonko-kokosowego dałem 10 ziaren, ale jeszcze nie rozlewałem. Takie info z Facebooka. Ja miałem dziś robić, ale gęstwa się zakaziła i odkładam na jakiś czas. Miałem dać 5g pokruszonych na 20l.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.