Skocz do zawartości

mattie

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. mattie

  Granulat czy szyszki

  Dobry wybór tyle tylko' date=' że tak jak pisałam możesz mieć problem z zakupem szyszek[/quote'] Choć stosuję granulat, bo się przyzwyczaiłem, to żal, że szyszki zniknęły... Ciekawe co jest powodem. Kwestie dostaw ? Zakupiłam szyszki i woreczek do gotowania, bo ponoć łatwiej. Jak przechowywać chmiel nie zużyty? W lodówce ?
 2. mattie

  Spożycie alkoholu

  A to jesteś usprawiedliwiony A czym usprawiedliwiony ?
 3. mattie

  Spożycie alkoholu

  Sonda chyba jednak nie taka popularna. Lepiej było by o brunetkach i blondynkach kazdy by odrazu głosował :)
 4. mattie

  Granulat czy szyszki

  Sprawdziłem i rzeczywiście.. Dori ma rację, szyszek jest mało w ofercie. Czyli? Co mam zrobić bo się zagubiłam... Zaufam kobiecie chyba
 5. mattie

  mój pierwszy raz

  Kurcze - gratuluję prędkości, mi to coś wolniej idzie
 6. mattie

  Granulat czy szyszki

  Czego używacie koleżanki i koledzy? Wydaje mi się, że szyszki są takie bardziej cool Ale co lepiej? Jutro robię większe zakupy i zastanawiam się.
 7. mattie

  Spożycie alkoholu

  Czy nie uważacie, że piwowarstwo powoduje większe a przedewszytskim częstsze spożycie alkoholu? Jak to się ma do uzależnień ??
 8. mattie

  nowa ekipa

  Hej! Pochodzimy z Zamościa. Ja mam na imię Magda i zaczynam z warzeniem. Mój brat Adrian robi wino już od dawna. Ostatnio przypadkiem znalazłam to forum i stronkę, która mi dużo pomogła ! Mam nadzieję, że znajdę tu pomoc przy pierwszej warce ps: czy piwo robią tylko mężczyźni ? ps: czy tu rozmawia się tylko i piwie, piłce i polityce ?
×