Jump to content

piwowar99

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. czy to prawda, że sklep w Będzinie już nie istnieje gdzie, w Zagłębiu, można kupić drożdże gorzelnicze, drożdże piwowarskie oraz chmiel ???
 2. No, nie bardziej niż Ty. Nie rozumiem. Nie startuję. Przepraszam ale nie jestem filologiem i nie wiem jak moje odczucia przelać na język pisany. Sorry ale jestem za głupi i nie rozumiem aluzji. Przepraszam ale muszę powtórzyć, że jestem za głupi i nie rozumiem off topu
 3. Bardzo dziękuje za poradę, skorzystam. Zawsze podziwiałem ludzi wierzących w siebie Proszę jeszcze o pomoc. Nie potrafię sobie przypomnieć konkursu, w którym właściciele firm homebrewing.pl, twój browar, centrum piwowarstwa czy browamator będąc sponsorami konkursu równocześnie brali w nim udział. Z góry dziękuję za podpowiedź. W formularzu zgłoszenia jest punkt,w którym oświadczasz, że nie jesteś spokrewniony z organizatorem, sponsorem i sędziami konkursu.
 4. Bardzo dziękuję, właśnie o to chodziło. O dokładny regulamin, nie tylko dla uczestników, ale dla organizatorów, sponsorów oraz sędziów.
 5. A ja nie mam do nikogo zaufania. Nawet dla samego siebie
 6. To dlaczego nie organizujecie konkursu tylko dla "waszego środowiska"? Wtedy nie będzie niedomówień. Sami będziecie kodować, sędziować, nagradzać się. Po co zawracacie dupę ludziom z poza środowiska? Mało Wam nagród? Musicie startować w konkursach organizowanych i sponsorowanych przez siebie? Czy pan Adam chce odebrać nagrodę sam od siebie? Czy żona organizatora musi startować w jego konkursie? Próżność.... Tu nie chodzi o uczciwość ale o przyzwoitość.
 7. Do tej pory, nigdy na tym forum, nie spotkałem się aby ktoś żądał podania swoich danych. Co to znaczy, że jestem dociekliwy? Kogo ja atakuję? Kulturalnie pytam a organizatorowi puszczają nerwy. Dziękuję, nie skorzystam.
 8. wena i pan Adam nie są sędziami. A jakie są wytyczne w stosunku do organizatorów i sponsorów?
 9. Co to znaczy z "naszego środowiska"? Konkurs jest międzynarodowy i nie wyobrażam sobie, że Czech, Słowak, Bułgar, Węgier lub inny obcokrajowiec orientuje się, że żona organizatora konkursu (wena) warzy RIS'a i nie tylko Przepraszam, że nie doczytałem regulaminu. Uważam, że ten zapis dyskredytuje konkursy. W tym momencie jest taka masa konkursów, że aby zaspokoić swoje ego można zmierzyć się z konkurencją nie będąc sędzią w tymże. No chyba, że konkursy są organizowane tylko dla piwowarów i sędziów z "naszego środowiska". W każdym szanującym się konkursie organizator i sponsor wraz
 10. Czy to przypadkowa zbieżność nazwisk z organizatorem konkursu? Czy osoba sponsorująca konkurs i przyjmująca piwa na tenże może brać w nim udział? Organizatorom z góry dziękuję za odpowiedź
 11. http://sjp.pwn.pl/sjp/srutownica;2528158.html A może potrzebny jest śrutownik?
 12. Minęło osiem miesięcy. Czy można liczyć na jakieś wnioski?
 13. http://www.sklep.piwowin.pl/POJEMNIK_FERMENTACYJNY_20_l_bialy_fermentor-993.html
 14. Oszustwo. Jeżeli nie wiesz kto i po co stoi za pytaniem to dlaczego udzielasz konkretnych, handlowych odpowiedzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.