Jump to content

marvel90

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marvel90

 1. Witam! Poszukuję elektryka/automatyka który będzie w stanie wykonać dla mnie skrzynkę sterowniczą do HERMSa, coś podobnego jak w załączniku. Ewentualnie jestem otwarty na wszelkie unowocześnienia/ułatwienia. Jeżeli ktoś jest w stanie wystawić fakturę VAT to super, ewentualnie proponuję umowę o dzieło lub inne formy współpracy. Proszę składać oferty w wiadomościach prywatnych. W weekendy mam najwięcej czasu na odpisanie. Założenia: Zasilanie skrzynki Gniazdo 16A lub 32A może być z boku skrzynki Włącznik/Wyłącznik 0/1 z boku skrzynki, Oprócz tego na skrzynce (pewnie najlepiej od
 2. W tamtym roku 2018r, dostałem Cascade, nic nie odsyłałem ani do Polski, ani do Włoch. Nie dostałem w paczce żadnych informacji, że jest taka konieczność. Widzę, że w tym roku zmienili system wyszukiwania, może to w związku z tym?
 3. Mam parę sadzonek Centenniala i marynki. Zamienię się na cascade, chinook lub coś innego amerykańskiego. Chmiel bardzo mi się rozrósł w szerz, powyciągałem wraz z pędami i wszystko się poprzyjmowało. Ewentualnie czekam na propozycje, może być wysyłka karp, sadzonek w późniejszym terminie. Zdjęcie robione jakiś tydzień temu więc wszystko jeszcze podrosło i nadaje się do sadzenia.
 4. Napisałem maila ok 2 tygodnie temu: "Witam serdecznie!Czy będzie możliwość pozyskania karp/sztorbów/sadzonek chmieli rodzaju żeńskiego następujących odmian:170088 CASCADE 56013 170171 COMET 170083 WILLAMETTE Z góry dziękuje za odpowiedź." Ok tydzień temu otrzymałem odpowiedź: "Dzień dobry, Prawdopodobnie będzie dostępna tylko odmiana Cascade. Odmiany Willamete nie mamy już w zasobach kolekcyjnych, natomiast odmiana Comet musi zostać zregenerowana, więc w tym roku materiał rozmnożeniowy nie będzie dostępny. Zamówienie należy złożyć poprzez system
 5. Mam parę odmian, odezwij się wiosną to dogadamy szczegóły
 6. Witam! Mam sadzonki: -Marynka ok 4szt -Magnum ok 2szt -Lubelski ok 2szt -Sybilla ok 2szt Odbiór Turek, wielkopolska. Dużo jeżdżę w delegacje po północno-wschodniej Polsce. W przyszłym tygodniu jestem Warszawa, Olsztyn ew. Gdzieś po trasie. Szukam sadzonek chmieli amerykańskich, ale rozważę każdą propozycję. Jeżeli nie masz nic na wymianę, to coś powinno się dla Ciebie znaleźć.
 7. Witam! Mam sadzonki: -Marynka ok 4szt -Magnum ok 2szt -Lubelski ok 2szt -Sybilla ok 2szt Odbiór Turek, wielkopolska. Dużo jeżdżę w delegacje po północno-wschodniej Polsce. Prawie co tydzień jestem w Warszawie i okolicach, w najbliższym czasie: Nidzica, Olsztyn i miasta po drodze z Turku. Szukam sadzonek chmieli amerykańskich, ale rozważę każdą propozycję. Jeżeli nie masz nic na wymianę, to coś powinno się dla Ciebie znaleźć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.