Jump to content

marvel90

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Piwowarstwo

 • Miasto
  Turek

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. Witam! Poszukuję elektryka/automatyka który będzie w stanie wykonać dla mnie skrzynkę sterowniczą do HERMSa, coś podobnego jak w załączniku. Ewentualnie jestem otwarty na wszelkie unowocześnienia/ułatwienia. Jeżeli ktoś jest w stanie wystawić fakturę VAT to super, ewentualnie proponuję umowę o dzieło lub inne formy współpracy. Proszę składać oferty w wiadomościach prywatnych. W weekendy mam najwięcej czasu na odpisanie. Założenia: Zasilanie skrzynki Gniazdo 16A lub 32A może być z boku skrzynki Włącznik/Wyłącznik 0/1 z boku skrzynki, Oprócz tego na skrzynce (pewnie najlepiej od
 2. W tamtym roku 2018r, dostałem Cascade, nic nie odsyłałem ani do Polski, ani do Włoch. Nie dostałem w paczce żadnych informacji, że jest taka konieczność. Widzę, że w tym roku zmienili system wyszukiwania, może to w związku z tym?
 3. Cześć

  Masz może na sprzedaż sztobry chmielu? Jeśli tak to jakie i po ile?

   

  Pozdrawiam

  1. marvel90

   marvel90

   Mam sadzonki, większe prawdopodobieństwo przyjęcia. Centinental i Sybilla. Jeśli masz inne sadzonki to z miłą chęcia przyjmę coś na wymianę teraz, jesienią lub wiosną. Jeśli nie to czekam na propozycje.

 4. Mam parę sadzonek Centenniala i marynki. Zamienię się na cascade, chinook lub coś innego amerykańskiego. Chmiel bardzo mi się rozrósł w szerz, powyciągałem wraz z pędami i wszystko się poprzyjmowało. Ewentualnie czekam na propozycje, może być wysyłka karp, sadzonek w późniejszym terminie. Zdjęcie robione jakiś tydzień temu więc wszystko jeszcze podrosło i nadaje się do sadzenia.
 5. Witam, prośba o info czy w tym roku również będziesz dysponował sadzonkami Marynki i Lubelskiego. Dzięki za pomoc. 

  Darek

  1. marvel90

   marvel90

   pewnie tak, ale więcej bede w stanie powiedzieć wiosna myślę że nie wcześniej niż w kwietniu. Przypomnij sie wtedy

  2. erhaim

   erhaim

   Super. Wielkie dzięki 

 6. Napisałem maila ok 2 tygodnie temu: "Witam serdecznie!Czy będzie możliwość pozyskania karp/sztorbów/sadzonek chmieli rodzaju żeńskiego następujących odmian:170088 CASCADE 56013 170171 COMET 170083 WILLAMETTE Z góry dziękuje za odpowiedź." Ok tydzień temu otrzymałem odpowiedź: "Dzień dobry, Prawdopodobnie będzie dostępna tylko odmiana Cascade. Odmiany Willamete nie mamy już w zasobach kolekcyjnych, natomiast odmiana Comet musi zostać zregenerowana, więc w tym roku materiał rozmnożeniowy nie będzie dostępny. Zamówienie należy złożyć poprzez system
 7. Mam parę odmian, odezwij się wiosną to dogadamy szczegóły
 8. Witam! Mam sadzonki: -Marynka ok 4szt -Magnum ok 2szt -Lubelski ok 2szt -Sybilla ok 2szt Odbiór Turek, wielkopolska. Dużo jeżdżę w delegacje po północno-wschodniej Polsce. W przyszłym tygodniu jestem Warszawa, Olsztyn ew. Gdzieś po trasie. Szukam sadzonek chmieli amerykańskich, ale rozważę każdą propozycję. Jeżeli nie masz nic na wymianę, to coś powinno się dla Ciebie znaleźć.
 9. Witam! Mam sadzonki: -Marynka ok 4szt -Magnum ok 2szt -Lubelski ok 2szt -Sybilla ok 2szt Odbiór Turek, wielkopolska. Dużo jeżdżę w delegacje po północno-wschodniej Polsce. Prawie co tydzień jestem w Warszawie i okolicach, w najbliższym czasie: Nidzica, Olsztyn i miasta po drodze z Turku. Szukam sadzonek chmieli amerykańskich, ale rozważę każdą propozycję. Jeżeli nie masz nic na wymianę, to coś powinno się dla Ciebie znaleźć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.