Jump to content

Gabi

Members
 • Posts

  279
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gabi

 1. Gabi

  Gabi

 2. Crocco! Właśnie ponownie musiałam troszkę "naostrzyć" ten mój język . Dziękuję za pamięć i życzenia Dzięki serdeczne za toast ! Twoje zdrowie zorro0 !
 3. Dzięki za spotkanie ! Piwa , przekąski i golonka !
 4. Dzięki za super spotkanie ! Pozdrawiam wszystkich :beer:
 5. Najnowsze doniesienia z "frontu" ! Zostało już około dwudziestu paczek do rozpakowania,a niektóre to duże wyzwanie dla ekipy rozpakowującej. Ach ta pianka !!
 6. Byłam dzisiaj w Żywcu. Pani Małgosia i inne osoby, troją się i dwoją,żeby to wszystko ogarnąć. Proszę uzbroić się w cierpliwość. O uszkodzonych(stłuczki) paczkach, nadawcy są informowani na bieżąco.
 7. A jak myślisz ? Brak problemu, to też problem ...
 8. Dobrze,że pytasz . Oczywiście prezesem PSPD jest Krzysztof Lechowski , Andrzej Sadownik jest byłym (od ponad roku) prezesem, a Mateusz Górski jest prezesem Małopolskiego Oddziału Terenowego..
 9. O ile wiem, to osoba, która wygra konkurs podpisuje umowę z GŻ..Ale to taki mały szczególik .. . Widzę,że zorientowany jesteś w decyzjach podejmowanych przez Zarząd PSPD.
 10. O kolorze "szyszki" decuduje ilość zdobytych punktów . Cyt. z regulaminu Ocenenia sú zoradené do troch stupňov nasledovné: Zlatá chmeľová šiška (1. stupeň) - excelentné pivo ( 89, 00 - 100 bodov) Strieborná chmeľová šiška (2. stupeň) - vynikajúce pivo (75,00 - 88,99 bodov) Bronzová chmeľová šiška (3. stupeň) - dobré pivo (59,00 - 74,99 bodov)
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze spotkanie http://piwowarzy.tus...i-skarb-polski/
 12. Wszystkich serdecznie zapraszamy jutro na spotkanie w Browarze Mieszczańskim w Cieszynie.Początek o godz.17.00.
 13. Nie ma obaw .Będzie jeszcze okazja się spotkać .Mamy już pomysł na grudniowe i styczniowe spotkania.O szczegółach poinformujemy wkrótce .
 14. Wszystkim dziękujemy za spotkanie ! Towarzystwo wspaniałe ,piwa bardzo dobre i dobre :beer: , lokale, które odwiedziliśmy z odpowiednim klimatem...Czego chcieć więcej.. . ?
 15. Spotykamy się w sobotę o godz.8.30 na ul.Hajduka ,na placu przy dworcu PKP (raczej jego ruinach ).Nie zapomnijcie zabrać dowodu osobistego lub paszportu. Nastąpiły małe zmiany w programie wycieczki, ale nie umniejszy to jej walorów krajoznawczych i smakowych . :beer: Do zobaczenia !
 16. Gabi

  PSPD

  Przecież to jest logiczne .Nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie. Inicjatywa członków PSPD : http://www.piwo.org/...ask-cieszynski/ To ,że jest napisane "Spotkania piwowarów ze Śląska Cieszyńskiego" nie oznacza ,że nie mogą brać w nich udziału piwowarzy np z Zabrza .
 17. Zobaczymy , spróbujemy ...... . Zapraszamy do zapisów na wycieczkę (termin upływa 10 XI). Czy ktoś się wybiera 14.11 do Cieszyna ? http://www.domnarodo...-zawody-piwowar
 18. Przecież tak miało być . mico! Dzięki za zapiekankę i pyszne ciastko i za dynię do piwa. Wszystkim dziękuję za spotkanie. Ja również bardzo dziękuję .Raz kolejny podziękowania należą się Dorocie i Januszowi za sponsorowanie surowców. Bardzo dziękujemy !
 19. Mamy jeszcze wolne miejsca . Termin wycieczki 16.11.2013r. Serdecznie zapraszamy do zapisów.
 20. Oczywiście wycieczka ma być 16.11.2013r, tak jak ustaliliśmy na spotkaniu
 21. Tylko drogo, drogo .... .Kto bogatemu zabroni ? Dokładnie .A w plenerze trzeba sobie jakoś radzić . mico ! Oczywiście, że za tydzień się spotkamy .
 22. Dziękuję wszystkim za fajne spotkanie . Do zabaczenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.