Jump to content

Gabi

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Gabi

 • Birthday 01/18/1964

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Rodzinny Przedwiośnie
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  51
 • Miasto
  Zebrzydowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gabi

  Gabi

 2. Crocco! Właśnie ponownie musiałam troszkę "naostrzyć" ten mój język . Dziękuję za pamięć i życzenia Dzięki serdeczne za toast ! Twoje zdrowie zorro0 !
 3. Dzięki za spotkanie ! Piwa , przekąski i golonka !
 4. Dzięki za super spotkanie ! Pozdrawiam wszystkich :beer:
 5. Najnowsze doniesienia z "frontu" ! Zostało już około dwudziestu paczek do rozpakowania,a niektóre to duże wyzwanie dla ekipy rozpakowującej. Ach ta pianka !!
 6. Byłam dzisiaj w Żywcu. Pani Małgosia i inne osoby, troją się i dwoją,żeby to wszystko ogarnąć. Proszę uzbroić się w cierpliwość. O uszkodzonych(stłuczki) paczkach, nadawcy są informowani na bieżąco.
 7. A jak myślisz ? Brak problemu, to też problem ...
 8. Dobrze,że pytasz . Oczywiście prezesem PSPD jest Krzysztof Lechowski , Andrzej Sadownik jest byłym (od ponad roku) prezesem, a Mateusz Górski jest prezesem Małopolskiego Oddziału Terenowego..
 9. O ile wiem, to osoba, która wygra konkurs podpisuje umowę z GŻ..Ale to taki mały szczególik .. . Widzę,że zorientowany jesteś w decyzjach podejmowanych przez Zarząd PSPD.
 10. O kolorze "szyszki" decuduje ilość zdobytych punktów . Cyt. z regulaminu Ocenenia sú zoradené do troch stupňov nasledovné: Zlatá chmeľová šiška (1. stupeň) - excelentné pivo ( 89, 00 - 100 bodov) Strieborná chmeľová šiška (2. stupeň) - vynikajúce pivo (75,00 - 88,99 bodov) Bronzová chmeľová šiška (3. stupeň) - dobré pivo (59,00 - 74,99 bodov)
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze spotkanie http://piwowarzy.tus...i-skarb-polski/
 12. Wszystkich serdecznie zapraszamy jutro na spotkanie w Browarze Mieszczańskim w Cieszynie.Początek o godz.17.00.
 13. Nie ma obaw .Będzie jeszcze okazja się spotkać .Mamy już pomysł na grudniowe i styczniowe spotkania.O szczegółach poinformujemy wkrótce .
 14. Wszystkim dziękujemy za spotkanie ! Towarzystwo wspaniałe ,piwa bardzo dobre i dobre :beer: , lokale, które odwiedziliśmy z odpowiednim klimatem...Czego chcieć więcej.. . ?
 15. Spotykamy się w sobotę o godz.8.30 na ul.Hajduka ,na placu przy dworcu PKP (raczej jego ruinach ).Nie zapomnijcie zabrać dowodu osobistego lub paszportu. Nastąpiły małe zmiany w programie wycieczki, ale nie umniejszy to jej walorów krajoznawczych i smakowych . :beer: Do zobaczenia !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.