Jump to content

Gabi

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

About Gabi

 • Birthday 01/18/1964

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Rodzinny Przedwiośnie
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  51
 • Miasto
  Zebrzydowice
 1. Gabi

  Gabi

 2. Gabi

  Życzenia urodzinowe

  Crocco! Właśnie ponownie musiałam troszkę "naostrzyć" ten mój język . Dziękuję za pamięć i życzenia Dzięki serdeczne za toast ! Twoje zdrowie zorro0 !
 3. Dzięki za spotkanie ! Piwa , przekąski i golonka !
 4. Dzięki za super spotkanie ! Pozdrawiam wszystkich :beer:
 5. Najnowsze doniesienia z "frontu" ! Zostało już około dwudziestu paczek do rozpakowania,a niektóre to duże wyzwanie dla ekipy rozpakowującej. Ach ta pianka !!
 6. Byłam dzisiaj w Żywcu. Pani Małgosia i inne osoby, troją się i dwoją,żeby to wszystko ogarnąć. Proszę uzbroić się w cierpliwość. O uszkodzonych(stłuczki) paczkach, nadawcy są informowani na bieżąco.
 7. A jak myślisz ? Brak problemu, to też problem ...
 8. Dobrze,że pytasz . Oczywiście prezesem PSPD jest Krzysztof Lechowski , Andrzej Sadownik jest byłym (od ponad roku) prezesem, a Mateusz Górski jest prezesem Małopolskiego Oddziału Terenowego..
 9. O ile wiem, to osoba, która wygra konkurs podpisuje umowę z GŻ..Ale to taki mały szczególik .. . Widzę,że zorientowany jesteś w decyzjach podejmowanych przez Zarząd PSPD.
 10. O kolorze "szyszki" decuduje ilość zdobytych punktów . Cyt. z regulaminu Ocenenia sú zoradené do troch stupňov nasledovné: Zlatá chmeľová šiška (1. stupeň) - excelentné pivo ( 89, 00 - 100 bodov) Strieborná chmeľová šiška (2. stupeň) - vynikajúce pivo (75,00 - 88,99 bodov) Bronzová chmeľová šiška (3. stupeň) - dobré pivo (59,00 - 74,99 bodov)
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze spotkanie http://piwowarzy.tus...i-skarb-polski/
 12. Wszystkich serdecznie zapraszamy jutro na spotkanie w Browarze Mieszczańskim w Cieszynie.Początek o godz.17.00.
 13. Nie ma obaw .Będzie jeszcze okazja się spotkać .Mamy już pomysł na grudniowe i styczniowe spotkania.O szczegółach poinformujemy wkrótce .
 14. Wszystkim dziękujemy za spotkanie ! Towarzystwo wspaniałe ,piwa bardzo dobre i dobre :beer: , lokale, które odwiedziliśmy z odpowiednim klimatem...Czego chcieć więcej.. . ?
 15. Spotykamy się w sobotę o godz.8.30 na ul.Hajduka ,na placu przy dworcu PKP (raczej jego ruinach ).Nie zapomnijcie zabrać dowodu osobistego lub paszportu. Nastąpiły małe zmiany w programie wycieczki, ale nie umniejszy to jej walorów krajoznawczych i smakowych . :beer: Do zobaczenia !
×
×
 • Create New...