Jump to content

triektor

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. https://www.bahnik.cz/kvaseni-a-lezeni/fermzilla-55l-sada-kl06842-fermentasaurus-gen-2/
 2. Już coś takiego u siebie testowałem i powiem ci że jedną dość istotną wadą jest powolne przelewanie się wody przez słód, za szybko pompa będzie lała wodę i będzie dochodziło do przelewania wsadu pojemnika. Wysładzanie będzie po prostu denerwujące a zamiast zająć się czymś innym będziesz musiał stać nad garem i go pilnować. Teraz już wiem czemu rozwiązania typu Braumaister wodę tłoczą z dołu do góry a czarodziejska uszczelka u spodu wkładu z fd utrzymuje ciśnienie przelewowe.
 3. zwykłe szybko-złączki chromowane nie do wody
 4. Nie nastawiam się na masową produkcję ale moja wersja alfa tak się prezentuje. Jakieś propozycje zmian, własne pomysły mnie już przytłaczają.
 5. Daj kilka zdjęć zobaczymy jak to wygląda.
 6. to będzie to ale dawno nie poprawiane https://github.com/arzaman/Open-ArdBir
 7. spec od programowania by się przydał w przerobieniu firmware mi zeszłoby z tym 5 razy więcej czasu standardowy soft na tym idzie w każdym razie można zaprogramować kość kiedy tylko się chce
 8. aj chyba się pokuszę o rozbudowanie tego cuda https://github.com/arzaman/Open-ArdBir-NANO
 9. z czego ta wada wynika bo za bardzo nie jestem w temacie jako nowicjusz
 10. Może szybciej mi się uda zbudować własną wersję, jak coś z tego wyjdzie dam znać.
 11. triektor

  pompa do piwa

  Kupiłem tą drugą wersję tylko na 24V i powiem że daje nawet nieźle tylko na co mi 6szt, trzeba będzie upłynnić. Odnośnie niskiego napięcia może dojść do skutku że pompa przy niskim V nie będzie się kręciła i spali się wirnik. Sterownik można by jakiś zmajstrować, ostatnio badałem moją wersję zasilaczem laboratoryjnym i stwierdzam że min 12V max 24V.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.