Jump to content

mark33

Members
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

mark33's Achievements

 1. Dzięki Grzesiek, mam taką kumulację od tygodnia, że pampers by się przydał
 2. Na szczęście część osób zapisanych/ zapowiedzianych nie przyszło, z moich wyliczeń i zdjęć były 24 osoby, słuchacze siedzieli więc komfortowo przodem do sceny i ekranu
 3. W imieniu Piwnicy Zamkowej oraz swoim zapraszam na pokaz warzenia piwa, startujemy 24.06.2012 o 17:00. Z racji ograniczonej liczby miejsc (max 30) prowadzone są zapisy (bielsko@warzenie.pl) , obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wszelkie zapytania można kierować na podany adres, w miarę możliwości odpiszę.
 4. Ale gość pojechał po bandzie. Wygląda, że będzie warzył na Saturnie i trzeba wziąć pod uwagę wpływ wszystkich 18 księżyców. Osobiście lubię mieć mój termometr z czasówką a ostatnio i grzałką pod ręką, bardzo mi pomaga ale to projekt minimalistyczny jest Wczoraj pisałem o najprostszym interfejsie do DS18B20 http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=1015811&postcount=12 A tu mój jeszcze bez obudowy i modułu wykonawczego do starowania grzałką/lodówką, mieszadłem na pilota RC5
 5. U mnie zjadły ładnie z 14,5 do 3blg, wręcz idealnie jak na mój gust
 6. Od kilku lat a właściwie od początku warzenia część piwa pakuję do petów, nic złego się z piwem nie dzieje. Zalety nad butelkami, lekkie, zakręcane,łatwo upuścić gaz, bezpieczeństwo w transporcie, jak się zburzy nie ma ryzyka erupcji, kontrola nagazowania, no i jedno starcza na wieczór takie 2 litrowe
 7. Polecane soki a raczej syropy/nektary: - syropu z przytulii wonnej (Galiom odoratum) - syropu z kwaśnych wiśni - syropu z leśnych malin - nektaru z truskawek - nektaru z czereśni - nektaru z wiśni
 8. Cytuję informację z pierwszej ręki : Smakosze piw Gose w okolicach Lipska i Goslaru piją go z dodatkiem syropów i soków owocowych a nawet likieru kminkowego. Między innym serwuje się z dodatkiem syropu z przytulii wonnej (Galiom odoratum). Temat jest ciekawy, piwo z sokiem łamie w końcu kanony dobrego smaku a tu proszę wyjątek potwierdza regułę.
 9. Zapowiada się więcej niż interesująco. Planujesz soki polecane do takiego piwa ?
 10. Fajna przeźroczysta pokrywa, widzę jakiś rodzaj uszczelnienia wokół krawędzi. Opisz proszę lub cyknij fotkę z bliska jak to rozwiązałeś.
 11. Była migawka z Giełdy, pokazu warzenia i konkursu w TVS (Silesia) na stronie powinien pojawić się jutro http://www.tvs.pl/informacje/silesiainformacje,7307.html. Niestety nie wiedziałem wcześniej kiedy wyemitują.
 12. Dobrze, że burzy nie było. Ale miałeś kumulację dobrze że wytrzymałeś bo ja bym coś roz....zepsuł
 13. Każdego' date=' Marku, każdego przyniesionego przez gości [/quote'] O kurna ale wtopa, przynajmniej wiem. Myślałem, że w knajpie to będzie u nas jest Kapturek (albo był).
 14. Jakiego piwa tam się idzie napić ?
 15. Kruca bomba mało czasu do ostatniego PKSu na Bielsko, ale w Mikołajki fajnie by było się spotkać. Debiut w towarzystwie Dori byłby super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.