Skocz do zawartości

mark33

Members
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. mark33

  Imprezy Piwowarskie, Spotkania 2012

  Dzięki Grzesiek, mam taką kumulację od tygodnia, że pampers by się przydał
 2. mark33

  Imprezy Piwowarskie, Spotkania 2012

  Na szczęście część osób zapisanych/ zapowiedzianych nie przyszło, z moich wyliczeń i zdjęć były 24 osoby, słuchacze siedzieli więc komfortowo przodem do sceny i ekranu
 3. mark33

  Imprezy Piwowarskie, Spotkania 2012

  W imieniu Piwnicy Zamkowej oraz swoim zapraszam na pokaz warzenia piwa, startujemy 24.06.2012 o 17:00. Z racji ograniczonej liczby miejsc (max 30) prowadzone są zapisy (bielsko@warzenie.pl) , obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wszelkie zapytania można kierować na podany adres, w miarę możliwości odpiszę.
 4. Ale gość pojechał po bandzie. Wygląda, że będzie warzył na Saturnie i trzeba wziąć pod uwagę wpływ wszystkich 18 księżyców. Osobiście lubię mieć mój termometr z czasówką a ostatnio i grzałką pod ręką, bardzo mi pomaga ale to projekt minimalistyczny jest Wczoraj pisałem o najprostszym interfejsie do DS18B20 http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=1015811&postcount=12 A tu mój jeszcze bez obudowy i modułu wykonawczego do starowania grzałką/lodówką, mieszadłem na pilota RC5
 5. mark33

  Danstar Nottingham

  U mnie zjadły ładnie z 14,5 do 3blg, wręcz idealnie jak na mój gust
 6. mark33

  Butelki PET

  Od kilku lat a właściwie od początku warzenia część piwa pakuję do petów, nic złego się z piwem nie dzieje. Zalety nad butelkami, lekkie, zakręcane,łatwo upuścić gaz, bezpieczeństwo w transporcie, jak się zburzy nie ma ryzyka erupcji, kontrola nagazowania, no i jedno starcza na wieczór takie 2 litrowe
 7. mark33

  Kattowitzer Gose( wolna interpretacja)

  Polecane soki a raczej syropy/nektary: - syropu z przytulii wonnej (Galiom odoratum) - syropu z kwaśnych wiśni - syropu z leśnych malin - nektaru z truskawek - nektaru z czereśni - nektaru z wiśni
 8. mark33

  Kattowitzer Gose( wolna interpretacja)

  Cytuję informację z pierwszej ręki : Smakosze piw Gose w okolicach Lipska i Goslaru piją go z dodatkiem syropów i soków owocowych a nawet likieru kminkowego. Między innym serwuje się z dodatkiem syropu z przytulii wonnej (Galiom odoratum). Temat jest ciekawy, piwo z sokiem łamie w końcu kanony dobrego smaku a tu proszę wyjątek potwierdza regułę.
 9. mark33

  Kattowitzer Gose( wolna interpretacja)

  Zapowiada się więcej niż interesująco. Planujesz soki polecane do takiego piwa ?
 10. mark33

  Kolejne wcielenie darkowego browaru

  Fajna przeźroczysta pokrywa, widzę jakiś rodzaj uszczelnienia wokół krawędzi. Opisz proszę lub cyknij fotkę z bliska jak to rozwiązałeś.
 11. mark33

  I Śląski Konkurs Piw Domowych w SPIŻ Katowice

  Była migawka z Giełdy, pokazu warzenia i konkursu w TVS (Silesia) na stronie powinien pojawić się jutro http://www.tvs.pl/informacje/silesiainformacje,7307.html. Niestety nie wiedziałem wcześniej kiedy wyemitują.
 12. mark33

  Niezależny browar domowy "Pod Baranem"

  Dobrze, że burzy nie było. Ale miałeś kumulację dobrze że wytrzymałeś bo ja bym coś roz....zepsuł
 13. mark33

  Św. Patryk u Pierona

  Każdego' date=' Marku, każdego przyniesionego przez gości [/quote'] O kurna ale wtopa, przynajmniej wiem. Myślałem, że w knajpie to będzie u nas jest Kapturek (albo był).
 14. mark33

  Św. Patryk u Pierona

  Jakiego piwa tam się idzie napić ?
 15. Kruca bomba mało czasu do ostatniego PKSu na Bielsko, ale w Mikołajki fajnie by było się spotkać. Debiut w towarzystwie Dori byłby super.
×