Skocz do zawartości

Faszysta Rasista Homofob

Members
 • Zawartość

  1349
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Faszysta Rasista Homofob

 • Urodziny 01.02.1982

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Whittail
 • Rok założenia
  2005
 • Liczba warek
  144
 • Miasto
  Piwnica

Kontakt

 • Imię
  Włodzimierz
 • Komunikator
  Skype, czasem GG

Ostatnie wizyty

3933 wyświetleń profilu
 1. Faszysta Rasista Homofob

  Słody - topniejący wybór

  Sklepikarze dojrzeli do biznesu?
 2. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  bez względu na moje przekonania w temacie patentów na takie rzeczy,polecam jednak więcej poczytać na temat casusu Monsanto Łatwiej zrozumieć co takie patafony mogą na świecie czynić mając w ręce patent. Wyszukany przypadek, bez przesady Doktorze Oświęcim i Dachau to też wyszukany przypadek. Bez przesady. To są jeszcze ludzie niewiedzący co to jest Monsanto? Jak to jest możliwe we współczesnym świecie z dostępem do informacji? No chyba, że dla nich jedyne źródło informacji to gó... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/monsanto-historia-zniewolenia-ludzkosci-2014-12
 3. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Bo ktoś poświęcił dużo pieniędzy oraz czasu wielu fachowców, aby uzyskać taką odmianę? Podobnie jak piratując gry, filmy, programy - korzystasz z cudzej pracy/wysiłków i cudzej inwestycji, za którą nic nie dajesz. To nieetyczne i tyle To jest jego problem. Jak nie chce się tym dzielić z innymi, to niech sobie hoduje jedną roślinkę w doniczce w domu. Od momentu, kiedy podzieli się z innymi, jest to własność całej ludzkości.
 4. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Jak można być właścicielem rośliny, jako gatunku czy odmiany? Czy ty w ogóle zastanawiasz się nad tym, co piszesz? Ja spadnie meteoryt, taki który zapił dinozaury, to z tej własności i tak nici.
 5. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Gdybym ci wykopał roślinę, to by była kradzież cudzej własności, tak jakbym ci ukradł jedyne, unikalne, wyjątkowe wyrzeźbione przez ciebie krzesło. Ale gdybym wszedł w posiadanie ziaren, to mogę robić z nimi co chcę, bo ziarna należą do całej ludzkości. Widzisz tę subtelną różnicę? A poza tym, jeśli by to było pod koniec twojego życia, to raczej powinieneś martwić się o inne sprawy, a nie o jakąś roślinę. A teraz się postaw w takiej sytuacji: Murzyn w buszu, którego nie stać na zastrzeżenie sobie "praw" do rośliny, hoduję ją sobie od 20 lat i pali ją w fajce. Ty, człowiek oświecony, wyhodowujesz ją w Polsce, wsparty funduszami Unii Europejskiej i zastrzegasz sobie do niej prawo, oczywiście z dofinansowania UE. To kto ma do niej faktycznie prawo? Ty czy murzyn?
 6. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Nie odpisuję wszystkim (na początku próbowałem), bo dostałem prawie tysiąc zgłoszeń. Z oczywistych względów wszyscy się nie załapią. Sztobry przyjdą w kilkunastu paczkach na różne adresy i w różnym czasie, więc coś na pewno dojdzie. Płacę tylko za przesyłkę, więc końcowa cena = (suma cen paczek)/(ilość sztobrów, które dojdą). Jak dojdzie jeden, to moja strata, bo za tyle chyba nikt nie kupi. A co do praw autorskich do Citry - czy ktoś umie mi wyjaśnić logicznie, dlaczego uprawianie jakiejkolwiek rośliny miałoby być "nielegalne"? Ale tak po ludzku, a nie bo ktoś tak sobie powiedział. Bóg powiedział - czyńcie sobie ziemię poddaną, dlaczego więc miałbym się przejmować jakimś cwaniakiem, który myśli, że robiąc krzyżówkę dwóch roślin ma do niej wyłączne prawo? Jakby chodził do szkoły, to by wiedział, że takich krzyżówek w historii były miliardy i nikt sobie do nich prawa nie rościł. Nawet taka Citra pewnie była przed milionami lat, ale nikt jej za bardzo nie rozmnażał, wiec wyginęła. Aha - administracja forum cenzuruje moje posty, więc i tak nie zobaczycie wszystkiego co napiszę. Tylko to, co jakoś się przemknie.
 7. Faszysta Rasista Homofob

  Zakup samochodu - Merc A klasa a Nissan NOTE

  Dobrze, że nie skoda. Plus dla ciebie
 8. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Zamówiłem 200 sztobrów. Trochę na zapas, bo może ktoś będzie jeszcze chciał. Do marca dużo czasu.
 9. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Sztobry będą pod koniec marca albo na początku kwietnia, jak dobrze pójdzie. Przyjdą prosto ze Stanów do mojego sąsiada, który zajmie się ich dystrybucją. U niego w ogródku, tak jak i u mnie rośnie już po 10 sztuk Citry, ale wiele z nich sztobrów na razie nie będzie przy takim zainteresowaniu (kilkadziesiąt zgłoszeń i cały czas rośnie). Zainteresowanych poinformuję mailowo.
 10. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Ponieważ w ciągu dwóch dni dostałem kilkadziesiąt zapytań o sztobry Citry, proszę osoby, które tego nie zrobiły, o podanie maila kontaktowego. Tak będzie prościej, bo nie chce mi się odpisywać tym wszystkim osobom.
 11. Faszysta Rasista Homofob

  Browar Whittail

  No.140 - The End (Cream Ale) (2015-10-10) Zasyp: - Słód pale ale Strzegom - 3,4 kg - Płatki ryżowe - 0,95 kg - Słód bursztynowy Strzegom - 0,2 kg - Słód pszeniczny Strzegom - 0,1 kg Zacieranie: - Płatki skleikowane - zagotowane i przetrzymane 20 minut - 50 °C - 10 min - dodany kleik - 67 °C - 80 min - 78 °C Gotowanie (60 minut): - 15 g Syblilla - 60 min - 15 g Sybilla - 15 min - 7 g Sybilla (szyszki z własnej uprawy) - 0 min Wyszło 21 litrów 13,5 °Blg zadane gęstwą Danstar Nottingham, temperatura fermentacji 15 °C. I to jest ostatni mój wpis w tym temacie na tym forum. Ponieważ dziesiątki osób prosiły mnie o niekasowanie tego tematu, zastanowię się nad tym jeszcze. Cream Ale.pdf
 12. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  A kto powiedział, że się poddaję?
 13. Faszysta Rasista Homofob

  Sztobry Citra

  Zainteresowanych sztobrami chmielu Citra w przyszłym sezonie proszę o kontrakt na priv. Podam maila do kontaktu, ponieważ konto wkrótce zostanie usunięte.
 14. Faszysta Rasista Homofob

  Kwach syntetycznie - czyli piwo z dodatkiem kwasu mlekowego

  He he No i piwowarstwo domowe zatoczyło koło. Od żółci bydlęcej do sztucznego kwasu. Co będzie następne? Kwas askorbinowy czy syrop glukozowo-fruktozowy?
×