Jump to content

Gizmo

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Żarty żartami, ale jak zrobię piwo, np. lagera, który ma dużo diacetylu, to go wypijam jeśli nie ma infekcji, bo mi szkoda wylać. Więc co, teraz jak wyczuję diacetyl, to w ogóle nie pić? Wy takie piwa pijecie?
 2. To nie są żarty. Zobaczcie co tu piszą. https://www.osha.gov/dsg/guidance/diacetyl-guidance.html Odkąd zacząłem pić piwo domowe mam problemy z zatokami. Myślałem, że to od klimatyzacji w pracy, ale teraz wszystko jasne!
 3. Co o tym sądzicie? http://di.com.pl/zamiast-medialnych-wyrywkow-poznaj-fakty-o-e-paleniu-54032 Powiem szczerze, że napędziło mi to trochę stracha.
 4. Jak mogą to udowodnić. Zakładam, że nikt mnie nie wyda, bo w tym kraju różnie może być.
 5. Ale nigdzie nie będzie napisane, że to jest piwo, Moge oficjalnie dodawać np. butelki z kolekcjonerskimi etykietami, a co jest w środku, to co kogo to obchodzi. Jak ktoś kupi wodę brzozową i wypije, bo myśli, że to wódka, to nie znaczy że kupił wódkę.
 6. Tak podałem dla przykładu. Chodziło mi o stworzenie kodu znanego dla wtajemniczonych klientów. Np. ktoś chce kupić Wezena, to mówi "Poproszę breloczek z Beskidami". Oczywiście dla Weizena lepszcze byłoby np, Monachium, ale to jest wszystko do ustalenia.
 7. Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile kosztuje taki breloczek z kontenera z Chin. ​20 gr. Tak, tylko tyle.
 8. Oczywiście, że warzę piwo. Mam kadź 100 litrową, więc nie jest źle, a jak będzie trzeba to powiększę. Sam ze szwagrem i sąsiadami nie wypijemy, więc nie zaszkodzi coś zarobić. ​
 9. Witam ​ Jak wygląda temat dodawania piwa domowego do breloczków sprzedawanych legalnie? Badał to już ktoś na własnym przykładzie? Chodzi o takie coś: sprzedaję breloczek reklamowy np. z nazwą miasta albo regionu i do tego gratis dodaję piwo domowe (oczywiście oficjalnie dodaję tylko butelkę z kapslem), nie piwo. Docelowo można nawet stworzyć taki kod: breloczek z Beskidami - Weizen, breloczek z Mazurami - Pils itd. Czy skarbówka może się do tego w jakikolwiek sposób przyczepić? Oczywiście prawo do legalnego sprzedawania breloczków mam, bo mam działalność gospodarczą z dziedziny m.in. turyst
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.